مبل استیل و سلطنتی مدل تارین


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


مبل استیل و سلطنتی مدل تارین

عکس از رنگ صورتی مبل تارین سرویس مبل تقریبا در این نما از عکس مشهود است این مبل زیبا به طور کامل چوب راش می باشد

مبل سلطنتی مدل تارین ( فروش ویژه )

مبل کلاسیک و کاناپه سلطنتی زیبا تمام کلاف و تمام منبت کاری ها چوب راش

در هنگام سفارش می توانید میز ناهار خوری ست این مدل را نیز انتخاب نمایید برای مشاهده اینجا کلیک کنید <

درپایان هرفصلی فصلی دیگر آغاز خواهد شد و هر روز زندگی در حال گذراست.ما انسان ها از روز های یکنواخت و تکراری خسته میشویم و سعی میکنیم هر روزمان را باتغییراتی نسبت به دیروزمان بگذرانیم تا روح و جسممان خسته و کسل نشود،به همین بهانه می توان تغییراتی را در دکوراسیون خانه نیز صورت دادتابا گذراندن هر روز و هر فصلی و نو شدن روز هایمان دکوراسیون خانه رانیزحالت خستگی آور خود دورنماییم.مثلا چیدمان رنگارنگ و شاد در فصل بهار یکی از گرایشات جدید دنیای دکوراسیون داخلی است که همه ساله عده زیادی رامجبور به استفاده از چنین مدهایی درمنزلشان میکند.وقتی صدای بهار را میشنوید نوید تغییراتی مثبت درخود و اطرافیانتان میشود که باصدای آواز پرندگان برشاخه های پر از شکوفه درختان توام و همگام است.به همین دلیل ما در فصل بهار علاقمند به ایجاد شروعی دوباره در زندگی خودهستیم،درست همانطور که لباس های زمستانی خود را بابهار عوض میکنیم مبلمان خود رانیز تغییر میدهیم و به سبکی ساد و پرشکوه بدون سادگی و کوچک بودن فکر خواهیم کرد و دلمان میخواهد همانگونه که در بهار عطر خوش گل و درختان را استشمام میکنیم و دیدن تازگی و جان دوباره طبیعت ارامش را به قلبهایمان می اورد باخود میگوییم کاش در داخل خانه هم سبکی داشتیم که این تازگی و نو شدن را در وجودمان تداعی کند.درتابستان که فصل گرما و استراحت رو ح و روان وجسم است و در این فصل روحیه ای شاد و سبک بال پیدامیکنیم دنبال مبلمانی هستیم که درداخل خانه هم نشاط و شادابی را همراه داشته باشد تا بابودن درخانه و استراحت و نشستن بروی ان احساس شکوه و تندرستی به روحمان انتقال دهد.درپاییز برگها زرد و رویایی میشوند وقتی درخیابان قدم میزنید صدای خش خش برگهای زیبای پاییزی و هوای غروب و ابری تمام انرژی های منفی را میگیرد و با انرژی مثبتی وارد خانه خواهیم شد و مبلمانی را میپسندیم که این انرژی مثبت پاییزی را حفظ کند و بیشتر و بیشتر سرحالمان بیاورد.
در فصل زمستان شاید فضای سرد بیرون از خانه بسیار کسل کننده باشد و این به این معنی است که در منزل خود باید فضایی کاملا دلنشین، گرم و صمیمی بوجود آورید.
مبلمان تارین مبلمانی برای تمامیه فصول است و تک تک ویژگی های گفته شده از خواسته های شمارا درتمام روزها و فصل های زندگی داراست . مبلمان تارین بدون شک ازبهترین مبلمان سلطنتی درمبل ها است که با نگاه اول تمام توجهات را بخود عطوف خواهدنمود.تارین مبلمانی 7نفره با پارچه مرغوب و بسیار بادوام است.منبت کاری های آن بر روی چوب راش به گونه ای زیبا جاگذاری شده که بانشستن به روی ان خانه ی خود را همچون قصر و خودتان ملکه و پادشاه این قصر زیباخواهید شد و افکار و انرژی مثبتی به خانه و وجودتان منتقل خواهد نمود که همانند یک پادشاهه مقتدر و باثبات وبی همتااحساس سرزندگی ،غرور و ارامش خاطر را در خود حس خواهید کرد و این حس را به دیگران و مهمانان منتقل میکنید.
یادتان باشد اولین تاثیر، ماندگارترین تاثیر است. قسمت ورودی خانه نمونه ای از دکوراسیون داخل آن خواهد بود پس در انتخاب ترکیب رنگ آن نیزدقت کنید. استفاده از رنگ ها احساس شادی و نشاط را به وجود می آورد.
انتخاب رنگ دکوراسیون منزل یکی از لذت بخش ترین و در عین حال سخت ترین وظایف هر خانه دار یا طراحی است که می خواهد زیباترین و مناسب ترین فضا را بوجود آورد. یکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون منزل استفاده از رنگ های شاد و روشن است. رنگ روشن بهترین راه برای داشتن گفتگویی شاد و خوشحال، خوردن غذایی سالم و بطور کلی زندگی ای سالم در خانه است. واگر انتخاب رنگ شما درست باشد جلوه ای فوق العاده تر به مبلمان تارین خواهد داد و شکوه و زیبایی ان را چندین برابرمیکند پس درانتخاب رنگ ان هم دقت بکارببرید و مبلمان تارین را بارنگ پارچه موردنظرخود سفارش دهید و قصر رویاها و تخت پرشکوه رویاهایتان را درخانه و کنار خود داشته باشید.

تعداد نشیمن : 1+ 1 + 2 + 3 و به همراه جلو مبلی + کوسن ها

7 نفره

نوع روکش : پارچه

نوع پارچه : پورشه / مازراتی 

به انتخاب مشتری به پارچه ترک نیز قابل تغییر خواهد بود ولی  پارچه ای که در تصویر مشاهده می کنید نوع آن پارچه تایتانیک می باشد
جنس چوب : تمام راش

منبت کاری ها بر روی چوب راش

رنگ بندي کار طبق سفارش به دلخواه مشتری تغيير ميکند

 

code : 5

مبل سلطنتی مدل تارین

همچنین هر مدلی که به آن علاقه داشته باشید و یا رنگ خاصی نیز مد نظرتان است می توانید انتخاب کنید و سپس با تلفن پشتیبانی تولیدی جهت سفارش تماس بگیرید

با مقاوم ترین متریال چوب و بدنه

بسیار شیک و با دوام 

——– قیمت کالا ——–

قیمت نمایشگاهی : نه  میلیون و هفتصد هزار تومان

  قیمت کل :  هشت  میلیون و هشتصد   هزار تومان

خلاصه
امتیاز
1star1star1star1star1star
آیا توضیحات این مطلب کافی است ؟
5 based on 1 votes
دسته بندی
مبلمان سلطنتی و استیل
نام محصول
مبل استیل و سلطنتی مدل تارین4 نظر

سلام قیمت مبل 9نفره تارین همراه میزناهارخوری 8نفره چقدمیشه؟؟؟با سلام به جناب : محمد
همه قیمت مبل ها در انتهای صفحه توضیحات درج شده است اما برای ست کردن میز ناهار خوری با آن ابتدا باید رنگ دلخواه مبل خود را در سایت انتخاب کنید ، تا روکش های میز ناهار خوری با آن ست و هماهنگ و ساخته بشود… باپشتیبانی فروش مبل ها تماس بگیریدمدل مبل تارین دراصفهان نمایندگی دارد؟؟؟سلام پارچه این سری مبل ها از چه نوع است؟ ترک یا یزد؟
پاسخ :
معمولا مازراتی یا پورشه است اما در تصاویر بالا هم پارچه ترک است هم یزد
جهت سفارش با واحد فروش تماس بگیریدثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
توضیحات

ارسال سراسر کشور

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد