فروش مبل مدل ال فرزانه

 فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


فروش مبل مدل ال فرزانه

مبل زیبای ال مدل ال فرزانه

el-farzane-2

فروش مبل مدل ال فرزانه

ال فرزانه
وقتی در خانه صحبت از خرید مبلمان راحتی میشود برای همگان تصمیم گیری سخت است زیرا خانم خانه مبلمان راحتی را میپسندد که علاوه بر اینکه جنس پارچه ی ان خوب باشد تا از لکه گیری زود ان جلوگیری شود ، دارای سبکی شیک و مدرن هم باشد تا به هنگام پذیرایی از مهمانان بتواند به بهترین نحو از مبلمان شیک خود استفاده کند و مرد خانه هم انتظار مبلمانی را دارد که در بالاترین درجه از راحتی و اسودگی باشد تا وقتی از یک روز پر کار و خسته کننده به منزل می اید روی ان استراحت کرده وتمام خستگی های خودرا رووی مبلمانی راحت ومنتخب خود خالی کردا و احساس سبکی و ارامش پیدا کند و ترجیح میدهد این کار را با میل نمودن نوشیدنی که خانم خانه برایش اماده کرده به پایان برساند پس علاوه بر راحتی انتظار داشتن جای مناسب برای نوشیدنی های خود را هم دارد.
مبل فرزانه نمونه ای بی نظیر از این موارد ذکر شده است که هم دارای ظاهری شیک و بادوام با پارچه ای از جنس ترک و مرغوب است و هم از نظر راحتی و نرم بودن محلی بسیار مناسب برای استراحت بوده و درقسمت میانی خود سطحی برای قراردادن نوشیدنی ها و همچنین وسایل تزیینی شما نیز دارد. بعلاوه دردوطرف دسته ی این مبل محلی برای قراردادن وسایلی است که همیشه نگران گم شدن ان هستید و میخواهید در دسترستان باشد . پس مبل فرزانه را با رنگ مورد علاقه خود سفارش داده و تمام نیازهای خانواده خود را با داشتن ان در خانه و محل کارتان برطرف کنید.

تعداد نشیمن : 3 + 2 + 1 + 1 کنج و میز و جلو مبلی + کوسن ها

انتخاب چرم و پارچه به سلیقه مشتری بر روی کار
جنس چوب : روس

رنگ بندي کار طبق سفارش به دلخواه مشتری تغيير ميکند

5-code : 3

مبل ال فرزانه

همچنین هر مدلی که به آن علاقه داشته باشید و یا رنگ خاصی نیز مد نظرتان است می توانید انتخاب کنید و سپس با تلفن پشتیبانی تولیدی جهت سفارش تماس بگیرید

با مقاوم ترین متریال چوب و بدنه

بسیار شیک و با دوام  + بسته بندی با سلفن + بیمه در حمل

قیمت : دو میلیون و ششصد هزار تومان
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
ارسال مبل به همه شهرها

Copyright (C) 2012-2017 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
like us on google plus