فروش مبل مدل ال پرشین


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


فروش مبل مدل ال پرشین

مبل زیبا مدل ال پرشین برای خرید با واحد فروش مبل ها تماس بگیرید

فروش مبل مدل ال پرشین

ال پرشین

دیگر اسامی : ال پونه
مبلمان ال پرشین نمونه ای بی نظیر در گروه مبل های ال شکل است وجه تمایز ان نسبت به بقیه ی مدلهای مشابه ترکیبی زیبا از چند مدل در طراحی و ساخت مدل پرشین است.اینگونه در تصویر مشاهده میکنید این مبل ال شکل با همان شکل ال خود که بسیار راحت و بادوام بوده دارای دسته های زیبایی در دوطرف خود است که ظاهری سلطنتی به ان داده بطوریکه باداشتن این مبل درخانه علاوه بر راحتی و شکل ال مانند ان تصوری از یک مبل سلطنتی به فضای پذیراییتان خواهد بخشید دستگیره های ان بسیار نرم و راحت بوده ودر هنگام استراحت میتوانید دستان خود را نیز به ان تکیه داده و خستگی را از تمام اجزا بدنتان دوور کنیدو ارامش وصف نشدنی برای خود به ارمغان بیاورید. دستگیره های زیبای این مبل ظاهری به ان داده که در دورهمی های خانوادگی خود زمانیکه بخواهید عکسی یادگاری بروی مبل با اعضای خانواده ومهمانان بگیرید زیبایی و دلنشین بودن تصویر را چند برابر میکند تا بادیدن تصویر در هر زمانی احساس خوب روی مبلمان نشستن برایتان تداعی شود.
این مبل زیبا و شیک را بارنگ.مورد علاقه ی خود سفارش داده و از داشتن ان در خانه خود کمال لذت راببرید و باافتخار به نمایش بگذارید.

هفت نفره

انتخاب چرم و پارچه به سلیقه مشتری بر روی کار
نوع کلاف چوب روس و سه لايي خارجي
فوم سرد داراي ضمانت
ابعاد و رنگ بندي کار طبق سفارش تغيير ميکند
ضمانت مبل سي و شش ماهه
ضمانت پارچه يک سال جنس مرغوب ترک

تحويل رنگ هاي آماده به صورت فوري مي باشد

مبل ال پرشین  L PERSIAN

همچنین هر مدلی که به آن علاقه داشته باشید و یا رنگ خاصی نیز مد نظرتان است می توانید انتخاب کنید و سپس با تلفن پشتیبانی تولیدی جهت سفارش تماس بگیرید

با مقاوم ترین متریال چوب و بدنه

بسیار شیک و با دوام همراه با گارانتی
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم