تختخواب دو نفره مدرن مدل پرده خور کد 111


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


تختخواب دو نفره مدرن مدل پرده خور کد 111

steel-bed-nice-111-2

تختخواب فلزی دو نفره مدرن – پرده خور کد 111

 

مدل111
تخت خواب در اتاق خواب اصلی ترین جز آن بحساب می آید و در تعیین سبک دکوراسیون اتاق خواب نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. تقریبا برای هر معیار و سلیقه ایی تخت خواب های دو نفره زیبا و شیک در مبل ها تولید شده اند. البته باید توجه داشته باشید که قبل از خرید مدل تخت دو نفره مورد نظرتان حتما به اندازه گیری اتاق خوابتان بپردازید تا بهترین انتخاب هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ اندازه داشته باشید.پیشنهاد ما به شما تخت خواب مدل111است که علاوه بر زیبایی و جنس مقاوم ان اندازه ای مناسب برای اتاق خوابتان دارد و در هر مساحتی به راحتی جا می شود و محیطی اصافه هم برای وسایل های دیگراتان می گذارد.میزی مناسب در جلوی تخت به همراه دارد که میتوانید روی نشیمن نرم و مقاوم ان بنشینید یا وسایل خود را روی ان بگذارید.
همچنین میتوانید این تختخپاب مقاوم و زیبا را به رنگ مورد علاقه ی خود سفارش دهید.

تخت خواب های سایبان دار به معنای واقعی کلمه چشم گیر هستند. البته در مدل های مدرن امروزی دیگر خبری از پارچه تزیینی برای پوشاندن چهارچوب تخت نیست بلکه خود چهارچوب بدون هیچ پوششی خودنمایی می کند مانند مدلی که مشاهده میکنید.
.این طرح باعث می شود محیط خواب بسیار آرامی داشته باشید بطوریکه از گزند حشرات در امان خواهید بود. این تخت خواب ها در کنار کاربردی که دارند جلوه ای بسیار لوکس و شیک به دکوراسیون اتاق خواب ما می دهند و بگونه ای به تقویت فضای رمانتیک و عاشقانه اتاق خواب کمک بسیار زیادی می کنند. البته این مدل ها به خودی خود زیبا هستند و در صورت استفاده نکردن از پرده باز هم زیبا و شیک خواهند بود.

 
با تلفن پشتیبانی کارگاه تولیدی جهت سفارش تماس بگیرید
بدنه قابل جدا سازی از یکدیگر می باشد که این امر حمل و انتقال آن را آسان می کند
جنس بدنه تختخواب : فلز
نوع فلز : پروفیل سنگین

 به همراه یک کیف ابزار و آچار مخصوص

مواد استفاده شده : آهن پروفیل سنگین
قدرت تحمل وزن بالا ( از مزایای استفاده از پروفیل سنگین )
بسیار شیک و با دوام همراه با گارانتی + بسته بندی + بیمه در حمل + پرده سفید
 
در صورت نیاز به ابعاد دلخواه بفرمایید تا تولید گردد
code : 111-iron

——– قیمت کالا ——–

قیمت : دو میلیون و نهصد هزار  تومان

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
توضیحات

ارسال سراسر کشور

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد