درباره سایت مبل ها >>

مطالب این بخش درباره  سایت مبل ها و نحوه ارسال تولیدی مبل و تختخواب می باشد. همچنین راهنمای خرید و شماره های تماس نیز در انتهای توضیحات  صفحه حاضر درج شده است . جهت سفارش مبلمان و تختخواب هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی می توانید با ذکر ادرس و نام گیرنده ، سفارش خود را ثبت نمایید.

تصویر از عوامل واحد تبلیغات سایت مبل ها و نمایش تعداد محدودی از محصولات مبل ها

سایت تولیدی مبل و تخت خواب ،  مبل ها ،  با جنس خوب و با کیفیت در خدمت عموم ایرانیان

درباره ما و نحوه کار و ارسال مبل ها

سایت مبل ها ، تولید و توزیع انواع مبل و تختخواب ، صد ها عنوان محصول مبل ها را میتوانید در قسمت های مختلف سایت مبل ها بیابید و به سهولت سفارش و درب منزل ( در تهران و کرج ) ( و در نمایندگی باربری ها در شهرستانها ) دریافت نمایید ، تولید و توزیع سراسر کشور

توضیحات :

مرحله ثبت سفارش :

۱ – با واحد فروش تماس میگیرید و نام کالای انتخابی را ذکر میکنید

۲ – یک پیش فاکتور در برنامه های پیام رسان برای مشتری ارسال خواهد شد ، حاوی مهر و امضا فروشنده و ادرس و تلفن خریدار و نام کالا و تاریخ تحویل و…

۳ – یک بیعانه جزیی پرداخت میکنید تا کالا اماده ارسال گردد

مرحله تحویل سفارش :

۴ – کالای شما اماده ارسال است .

(برای مشتری تهران و کرج ) واحد فروش در این مرحله به شما اطلاع میدهد کالای شما اماده ارسال است ( پرداخت در محل بفرستیم یا تسویه کامل میکنید ؟ )( در صورت تسویه کامل هزینه حمل داخل شهر تهران بر عهده سایت مبل ها و در صورت درخواست پرداخت در محل هزینه حمل با مشتری است )

 ( برای مشتری شهرستان ) واحد فروش در این مرحله به شما اطلاع میدهد کالای شما اماده ارسال است لطفا تسویه کامل کنید ( پس از تسویه کامل هزینه حمل از کارخانه و انبار تا باربری در خیابان شوش تهران بر عهده سایت مبل ها ، و از باربری تا مقصد بر عهده خریدار می باشد 

 1. درباره سایت مبل ها :
 • سایت مبل ها فعال از سال ۱۳۹۰ تا به امروز
 • مدل محصول را از سایت انتخاب  می کنید و چند روز بعد کالا را درب منزل در تهران و کرج تحویل خواهید گرفت برای شهرستانها به کلیه نقاط کشور ارسال بار داریم و بار برای شهرستانها در نمایندگی باربری هر شهر تخلیه میشود برای خرید و جزییات مربوط به شهر خود با واحد فروش تماس بگیرید.
 • محصولات سایت مبل ها حاصل دست و هنر استاد کاران حرفه ای می باشد .

 1. سفارش آنلاین ارسال مبل و تختخواب سراسر کشور از طریق سایت مبل ها
 • ما می سازیم و به درب منزل می فرستیم. برای کلیه  کالاهای سفارشی یک بیعانه جزئی دریافت خواهد شد. تا بدین وسیله اطمینان حاصل گردد خریدار زیر سن قانونی نمی باشد، زیرا ؛ که به صورت اینترنتی هر شخصی می تواند سفارش خود را ثبت نماید.برای تولید محصول ساعت ها وقت گذاشته میشود.که این بیانگر جدیت مشتری در خرید و توانایی  تسویه نهایی می باشد .

درباره سایت مبل ها >> 

ارسال انواع محصولات و مبلمان به سراسر کشور

 1.   درباره سایت مبل ها >> 

  عدم نیاز به حضور در تولیدی : ما فروش به صورت سنتی نداریم. انتخاب و خرید از سایت و تحویل درب منزل

  درباره سایت مبل ها >> 

ساخت و تولید ده ها محصول و هر محصول در ده ها ترکیب رنگ پارچه :

 1. ما صد ها محصول را در صد ها طرح و رنگ و پارچه تولید می نماییم که به اقصی نقاط کشور ارسال می شود. محصول سفارشی با رنگ و طرح دلخواه  توسط مشتری a به درد مشتری b    نمی خورد . بنابراین چیزی که انتخاب می نمایید، باید ساخته شود. زمان تحویل بار در همان روز سفارش به مشتری اعلام خواهد شد و در راس موعد مقرر تحویل داده خواهد شد.

درباره سایت مبل ها >>

هدیه ما به مشتری های شهرستانی : 

 1. هزینه وانت بار از کارگاه  تا باربری مبلی  بر عهده ما می باشد؛ هزینه ای که مشتری به ما پرداخت می نماید, هزینه کالا می باشد. هزینه حمل از تهران به کلیه شهرستان ها مبلغی جزئی می باشد که بر عهده خریدار است.

درباره سایت مبل ها >> 

 ارتباط پشتیبانی فروش با مشتری تا پس از تحویل به باربری

 • پس از سفارش از سایت مبل ها در همان روز سفارش کلیه جزئیات در این خصوص به مشتری ارائه خواهد شد.پس از تحویل بار به باربری برای مشتری شهرستان ، شماره بیجک باربری جهت پیگیری به مشتری اعلام خواهد شد ، شماره تماس باربری به خریدار اعلام خواهد شد. برای مشتری تهران و کرج ، شماره تماس راننده در روز حرکت بار تحویل مشتری داده خواهد شد.

درباره سایت مبل ها >>

 نحوه ارسال بار مبل ها در تهران

 • پس از ثبت سفارش از سایت مبل ها حمل در تهران توسط وانت بار مبلی انجام خواهد شد. کلیه کالاها عرضه شده سایت مبل ها قبل از ارسال سلفن پیچی می شود. راننده به ما متعهد است کلیه سفارشارت را قبل از ارسال پتو پیچ نماید تا هیچگونه آسیبی به مبل وارد نشود. 

درباره سایت مبل ها >> 

 • عوامل دخیل در تولیدی مبل ها – تولیدی فلزی / تولیدی چوبی / سالها تجربه در عرصه ساخت انواع لوازم منزل داشته اند؛ و پیش از این ما نمایشگاهای کل کشور را تامین می نمودیم؛ یا در نمایشگاه های موقت کل کشور حضور داشته ایم. سایت مبل ها با  توان سه تولیدی قدرتمند در خدمت شما می باشد.

درباره سایت مبل ها>> 

ارسال مبل و تختخواب و… به نقاط دور کشور :

 • در زمان ثبت سفارش و ارسال به نقاط دور کشور در همان ابتدا ما با باربری هماهنگ می نماییم. باربری نیز در آن زمان فضا خالی در یک خاور برای حمل بار ما در نظر می گیرد. تا در زمان مقرر بار به مقصد حرکت نماید . مشتری می تواند با یکی از تلفن های پشتیبانی مبل ها در کلیه موارد در ارتباط باشد.

درباره سایت مبل ها>>

 1. در منزل یا محل کار حاضر و آماده دریافت محصول توسط راننده باشید
 2.  از مشتری گرامی درخواست می شود ، پس از اماده به ارسال شدن کالا ، راننده را در محل منتظر نگذارند؛ چرا که راننده به غیر از تحویل بار شما بار مشتری دیگر را نیز در زمان مقرر باید تحویل دهد. راننده فقط موظف به حمل بار  به صورت صحیح و سالم می باشد.
 3. عدم استفاده از راننده به عنوان کارگر شخصی
 • لطفا از راننده های ارسالی سایت مبل ها به عنوان کارگر استفاده نفرمایید. در صورت نیاز به  نیروی کارگر لطفا با ما هماهنگ کنید تا در این خصوص راهنمایی شوید.

درباره سایت مبل ها>>

بمدیریت : فرزانه توماج نیا –  حسینی

تلفن تماس با واحد فروش

به تماس های تلفنی فقط مشتریان پاسخ داده می شود و به سفارشات فاقد ارزش رسیدگی نخواهد شد

تولیدی ما در تهران و در گیلان – ارسال از تهران به کلیه شهرستانها  و نقاط کشور


 درباره سایت مبل ها >>

صفحات توصیه شده  جهت مشاهده 

 

 

مبدا محاسبه ارسال بار : از انبار باربری خیابان شوش در تهران

ارسال از تهران به سراسر کشور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.