درباره سایت مبل ها - درباره ما


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


درباره سایت مبل ها – درباره ما

  moblha

درباره سایت مبل ها >>

مطالب این بخش درباره  سایت مبل ها و نحوه ارسال تولیدی مبل و تختخواب می باشد. همچنین راهنمای خرید و شماره های تماس نیز در انتهای توضیحات  صفحه حاضر درج شده است . جهت سفارش مبلمان و تختخواب هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی می توانید با ذکر ادرس و نام گیرنده ، سفارش خود را ثبت نمایید.

درباره ما و نحوه کار و ارسال مبل ها

about-shop

 1. درباره سایت مبل ها :
 • سایت مبل ها از سال ۹۰ اغاز به کار کرده و خرید و کار با آن اسان می باشد مدل محصول را از سایت انتخاب  می کنید. رنگ پارچه و رنگ کوسن ها را انتخاب می کنید. با پشتیبانی مبل ها تماس می گیرید و سفارش خود را ثبت می کنید. سپس مبل شما به رنگ و مدل دلخواه ساخته و به ادرس شما ارسال خواهد شد.محصولات سایت مبل ها حاصل دست و هنر استاد کاران حرفه ای می باشد .

 1. سفارش آنلاین ارسال مبل و تختخواب سراسر کشور از طریق سایت مبل ها
 • ما می سازیم و به درب منزل می فرستیم. پس از مشاهده صحت و سلامت کالا  در درب منزل الباقی مبلغ را پرداخت خواهید کرد. برای کلیه  کالاهای سفارشی یک بیعانه جزئی دریافت خواهد شد. تا بدین وسیله اطمینان حاصل گردد خریدار زیر سن قانونی نمی باشد، زیرا ؛ که به صورت اینترنتی هر شخصی می تواند سفارش خود را ثبت نماید.برای تولید محصول ساعت ها وقت گذاشته میشود.که این بیانگر جدیت مشتری در خرید و توانایی  تسویه نهایی می باشد .

درباره سایت مبل ها >> 

ارسال انواع محصولات و مبلمان به سراسر کشور

 پشتیبانی سایت مبل ها

 1. تولیدی مبلمان و تختخواب  – مبل ها ، در خصوص مشاوره رایگان , خرید و ارسال محصولات خود  به کلیه نقاط کشور پاسخگو بوده است.

به طور میانگین در هر ماه   ۱۵۰۰  + تماس تلفنی پاسخگو می باشیم. از زمان پیدایش، تا کنون به بیش از   ۱۴۴۷۵۰ + تماس تلفنی با محوریت موضوعی فوق الذکر پاسخ داده شده است.  

 1.   درباره سایت مبل ها >> 

  عدم نیاز به حضور در کارگاه تولیدی : ما فروش به صورت سنتی نداریم.

 2. در کارگاه تولیدی، کارگر – سرکارگر – ادوات، چوب، آهن، لوازم کار و گرد و غبار مربوط به برش چوب مشهود است.و فضا برای چیدمان و نورپردازی و نمایش محصولات و یا پذیرایی از مشتریان وجود ندارد . فروش حضوری نداریم فقط از سایت
  درباره سایت مبل ها >> 

ساخت و تولید ده ها محصول و هر محصول در ده ها ترکیب رنگ پارچه :

 1. ما صد ها محصول را در صد ها طرح و رنگ و پارچه تولید می نماییم که به اقصی نقاط کشور ارسال می شود. محصول سفارشی با رنگ و طرح دلخواه  توسط مشتری a به درد مشتری b    نمی خورد . بنابراین چیزی که انتخاب می نمایید، باید ساخته شود. زمان تحویل بار در همان روز سفارش به مشتری اعلام خواهد شد و در راس موعد مقرر تحویل داده خواهد شد.

درباره سایت مبل ها >>

هدیه ما به مشتری های شهرستانی : 

 1. هزینه وانت بار از کارگاه  تا باربری مبلی  بر عهده ما می باشد؛ هزینه ای که مشتری به ما پرداخت می نماید, هزینه کالا می باشد. هزینه حمل از تهران به کلیه شهرستان ها مبلغی جزئی می باشد که بر عهده خریدار است.

درباره سایت مبل ها >> 

 ارتباط پشتیبانی فروش با مشتری تا پس از تحویل به باربری

 • پس از سفارش از سایت مبل ها در همان روز سفارش کلیه جزئیات در این خصوص به مشتری ارائه خواهد شد. شماره تماس باربری به خریدار اعلام خواهد شد. شماره تماس راننده در روز حرکت بار تحویل مشتری داده خواهد شد. باربری به ما متعهد است جهت حمل از رانندگان مورد اعتماد و کاردان استفاده نماید و بار پتو پیچ خواهد شد. 

درباره سایت مبل ها >>

 نحوه ارسال بار مبل ها در تهران

 • پس از ثبت سفارش از سایت مبل ها حمل در تهران توسط وانت بار مبلی انجام خواهد شد. کلیه کالاها عرضه شده سایت مبل ها قبل از ارسال سلفن پیچی می شود. راننده به ما متعهد است کلیه سفارشارت را قبل از ارسال پتو پیچ نماید تا هیچگونه آسیبی به مبل وارد نشود. 

درباره سایت مبل ها >> 

 • عوامل دخیل در تولیدی مبل ها – تولیدی فلزی / تولیدی چوبی / سالها تجربه در عرصه ساخت انواع لوازم منزل داشته اند؛ و پیش از این ما نمایشگاهای کل کشور را تامین می نمودیم؛ یا در نمایشگاه های موقت کل کشور حضور داشته ایم. سایت مبل ها با  توان سه تولیدی قدرتمند در خدمت شما می باشد.

درباره سایت مبل ها>> 

ارسال مبل و تختخواب و… به نقاط دور کشور :

 • در زمان ثبت سفارش و ارسال به نقاط دور کشور در همان ابتدا ما با باربری هماهنگ می نماییم. باربری نیز در آن زمان فضا خالی در یک خاور برای حمل بار ما در نظر می گیرد. تا در زمان مقرر بار به مقصد حرکت نماید . مشتری می تواند با یکی از تلفن های پشتیبانی مبل ها در کلیه موارد در ارتباط باشد.

درباره سایت مبل ها>>

 1. در منزل یا محل کار حاضر و آماده دریافت محصول توسط راننده باشید
 2.  از مشتری گرامی درخواست می شود ، پس از اماده به ارسال شدن کالا ، راننده را در محل منتظر نگذارند؛ چرا که راننده به غیر از تحویل بار شما بار مشتری دیگر را نیز در زمان مقرر باید تحویل دهد. راننده فقط موظف به حمل بار  به صورت صحیح و سالم می باشد.
 3. عدم استفاده از راننده به عنوان کارگر شخصی
 • لطفا از راننده های ارسالی سایت مبل ها به عنوان کارگر استفاده نفرمایید. در صورت نیاز به  نیروی کارگر لطفا با ما هماهنگ کنید تا در این خصوص راهنمایی شوید.

درباره سایت مبل ها>>

بمدیریت : فرزانه توماج نیا –  حسینی

تلفن تماس با واحد فروش

به تماس های تلفنی فقط مشتریان پاسخ داده می شود و به سفارشات فاقد ارزش رسیدگی نخواهد شد

تولیدی ما در تهران و در گیلان – ارسال از تهران به کلیه شهرستانها  و نقاط کشور


 درباره سایت مبل ها >>

صفحات توصیه شده  جهت مشاهده 

 

 

مبدا محاسبه ارسال بار : از انبار باربری خیابان شوش در تهران

ارسال از تهران به سراسر کشور
يك نظر

از مبل ها خوشم اومد واسه جهیزیه دخترم می خوامثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج