چگونه مبلمان اداری بخریم؟


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


چگونه مبلمان اداری بخریم؟

    moblha

چگونه مبلمان اداری بخریم؟

چگونه مبلمان اداری بخریم؟

چگونه مبلمان اداری بخریم؟

مبلمان اداری

۱٫ قدم اول:

نیاز های خود را اولویت بندی کنید. تعیین کنید که چه وسایل خاصی برای افزایش کارآمدی محل کار شما حیاتی هستند، قبل از اینکه به خرید بروید. اگر به جایی برای کامپیوتر، بایگانی مدارک یا نگهداری کتاب دارید، هنگام خرید این نکات را به یاد داشته باشید.

 

۲٫ قدم دوم:

عملی تصمیم بگیرید. مطمناً شما می خواهید که دفتر کارتان شیک باشد امّا علاوه بر آن باید مقرون به صرفه بوده و به شما کمک کند که کارتان را انجام دهید. یک میز ایتالیایی مرمر ۱۵ فوتی بسیار زیباست، امّا اگر برای شما جایی باقی نگذارد که سایر وسایلتان را قرار دهید، به هیچ دردی نمیخورد.

 

۳٫ قدم سوم:

به دنبال گزینه هایی باشید که امکان نگهداری سایر وسایل را دارند. بسته به اینکه دفتر شما برای کار تجاری یا استفاده شخصی است شما باید کتاب ها، قبوض، مدارک، فایلها و سایر وسایل را جایی قرار دهید بنابراین به دنبال مبلمانی باشید که تعداد زیادی کشو و محل ذخیره وسایل دیگر را داشته باشند.

 

۴٫ قدم چهارم:

نکات امنیتی را در نظر داشته باشید. اگر شما مدارک مهمی شامل اطّلاعات شخصی و مدارک بانکی را نگهداری می کنید، این مدارک باید در جای امنی نگهداری شوند. به دنبال میزهایی بگردید که دارای کشو های مخفی هستند یا کشو هایی که قفل های محکمی دارند و شما می توانید کلید آن را نزد خود حفظ کنید.

 

۵٫ قدم پنجم:

به چیدمان اتاق و هماهنگی آن توجّه کنید. دفتر کار شما باید متناسب بوده و بخوبی چیده شده باشد بنابراین به دکوراسیون و سایر اجزای اتاق نیز هنگام خرید مبلمان اداری توجّه کنید. به وسایل چوبی و کاغذ دیواری موجود توجّه داشته باشید. نیازی نیست که کل خرید شما با همه چیز سِت باشد امّا به دنبال وسایلی بگردید که در کنار هم خوب به نظر برسند.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج