نکته خرید مبل و تختخواب | نکته خرید انواع مبل و تختخواب از سایت مبل ها


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نکته خرید مبل و تختخواب | نکته خرید انواع مبل و تختخواب از سایت مبل ها

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها  ، مبل ها نام سایت مرتبط با تولیدی مبل و تختخواب و صنایع فلزی حسینی ، صفرنژاد ، پذیرش سفارشات به صورت آنلاین و ارسال سراسر کشور.

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

زمان بندی برای خرید مبل  

 یکی از مشکلاتی معمولا در ساخت مبلمان و سرویس دهی به مشتریان وجود دارد عدم زمان بندی درست توسط مشتریان می باشد مشتریان مبلمان معمولا در ایام عید شروع به خرید میکنند در حالی که در آن ایام خط تولید ما کامل می باشد و قادر به سرویس دهی به بسیاری از اشخاص نخواهیم بود.

بنابراین اگر خریدی دارید پیش از اسفند ماه سفارش خود را کامل نمایید.

 

انتظارات

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

فروش به صورت سنتی  نداریم

 حضور در کارگاه بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد ، فروش به صورت سنتی  نداریم . مشتری از سایت انتخاب میکند و ما به صورت پرداخت در محل ارسال میکنیم و مشتری می تواند الباقی مبلغ را پس از مشاهده پرداخت نماید ( به غیر از شهر های مرزی و جزایر کشور )

 

سرویس دهی برابر برای همه

چک و نسیه نداریم

 چک و نسیه داده نمی شود اگر تخفیفی قرار است بر روی محصولات داده بشود برای همه خواهد بود و در سایت درج خواهیم کرد و استثنایی وجود نخواهد داشت و همه مشتریان ما در این خصوص برابر هستند و برای کسی سرویس ویژه قرار نخواهیم داد .

فروش ویژه نیز برای همه می باشد

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

تماس با پشتیبانی سایت مبل ها

راهای ارتباطی متعدد

اطلاعات برای انواع راهای ارتباط با ما در قسمتی با همین عنوان در سایت وجود دارد ، و در هنگام تماس با پشتیبانی فروش کاملا احساس راحتی نمایید ، چنانچه یکی از خطوط مشغول بود و یا برای لحظاتی پاسخگو نبودند لطفا به خطوط دیگر مندرج در سایت تماس بگیرید.

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

تضمین کیفیت و صحت و سلامت محصول

7 روز فرصت تست و گارانتی

دقیقا همان چیزی که جزئیات و تصویر آن را در سایت به نمایش گذاشته ایم دقیقا همان تحویل مشتری خواهیم داد ، و چه بسا زیباتر  .و در صورت هرگونه مغایرت مشتری می تواند بار را برگشت بزند.

مشتریان مبل و تختخواب  سایت مبل ها

 با  تغییر رنگ نشیمن مبل و یا تغییر رنگ تختخواب ، به قیمت مبلمان و یا تختخواب شما افزوده نخواهد شد .و قیمت درج شده هر مبل  و تختخواب در واقع نرخ نهایی پرداخت شما خواهد بود .مگر رنگی یا کدی از پارچه نایاب باشد که ماوتفاوت پارچه با پیشنهاد برای جایگزین کردن آن خدمت شما عرض خواهیم کرد

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

شفاف بودن قیمت ها

 

 فروشگاه مبل ها نرخ پنهان و یا کارمزد پنهان ندارد و هر موضوعی هم که باشد در همان ابتدا خدمت شما عرض خواهیم کرد .

 

Summary
نکته برای خرید از سایت مبل ها
Article Name
نکته برای خرید از سایت مبل ها
Description
سایت مبل ها دارای بخش های گوناگونی می باشد ، سایت مبل ها عرضه کننده انواع مبل و تختخواب و مبل تختخوابشو سراسر کشوربدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
توضیحات

ارسال سراسر کشور

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد