Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
  • خرید مبل تختخوابشو

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها  ، مبل ها نام سایت مرتبط با تولیدی مبل و تختخواب و صنایع فلزی حسینی ، صفرنژاد ، پذیرش سفارشات به صورت آنلاین و ارسال سراسر کشور.

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

زمان بندی برای خرید مبل  

 یکی از مشکلاتی معمولا در ساخت مبلمان و سرویس دهی به مشتریان وجود دارد عدم زمان بندی درست توسط مشتریان می باشد مشتریان مبلمان معمولا در ایام عید شروع به خرید میکنند در حالی که در آن ایام خط تولید ما کامل می باشد و قادر به سرویس دهی به بسیاری از اشخاص نخواهیم بود.

بنابراین اگر خریدی دارید پیش از اسفند ماه سفارش خود را کامل نمایید.

 

انتظارات

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

فروش به صورت سنتی  نداریم

 حضور در کارگاه بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد ، فروش به صورت سنتی  نداریم . مشتری از سایت انتخاب میکند و ما به صورت پرداخت در محل ارسال میکنیم و مشتری می تواند الباقی مبلغ را پس از مشاهده پرداخت نماید ( به غیر از شهر های مرزی و جزایر کشور )

 

سرویس دهی برابر برای همه

چک و نسیه نداریم

 چک و نسیه داده نمی شود اگر تخفیفی قرار است بر روی محصولات داده بشود برای همه خواهد بود و در سایت درج خواهیم کرد و استثنایی وجود نخواهد داشت و همه مشتریان ما در این خصوص برابر هستند و برای کسی سرویس ویژه قرار نخواهیم داد .

فروش ویژه نیز برای همه می باشد

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

تماس با پشتیبانی سایت مبل ها

راهای ارتباطی متعدد

اطلاعات برای انواع راهای ارتباط با ما در قسمتی با همین عنوان در سایت وجود دارد ، و در هنگام تماس با پشتیبانی فروش کاملا احساس راحتی نمایید ، چنانچه یکی از خطوط مشغول بود و یا برای لحظاتی پاسخگو نبودند لطفا به خطوط دیگر مندرج در سایت تماس بگیرید.

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

تضمین کیفیت و صحت و سلامت محصول

۷ روز فرصت تست و گارانتی

دقیقا همان چیزی که جزئیات و تصویر آن را در سایت به نمایش گذاشته ایم دقیقا همان تحویل مشتری خواهیم داد ، و چه بسا زیباتر  .و در صورت هرگونه مغایرت مشتری می تواند بار را برگشت بزند.

مشتریان مبل و تختخواب  سایت مبل ها

 با  تغییر رنگ نشیمن مبل و یا تغییر رنگ تختخواب ، به قیمت مبلمان و یا تختخواب شما افزوده نخواهد شد .و قیمت درج شده هر مبل  و تختخواب در واقع نرخ نهایی پرداخت شما خواهد بود .مگر رنگی یا کدی از پارچه نایاب باشد که ماوتفاوت پارچه با پیشنهاد برای جایگزین کردن آن خدمت شما عرض خواهیم کرد

نکته خرید مبل و تختخواب از سایت مبل ها

شفاف بودن قیمت ها

 

 فروشگاه مبل ها نرخ پنهان و یا کارمزد پنهان ندارد و هر موضوعی هم که باشد در همان ابتدا خدمت شما عرض خواهیم کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.