نکات کارشناسانه درمورد چيدمان يک خانه راحت


sara
3-tabaghe-lord
L-MINA-WAVE
L-BOX
فروش ویژه مبل ال کاج به نرخ تولیدی
فروش مبل ال کاترین
wave-rights-garanti-green
فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نکات کارشناسانه درمورد چيدمان يک خانه راحت

نکات کارشناسانه درمورد چيدمان يک خانه راحت

نکات کارشناسانه درمورد چيدمان يک خانه راحت

نکات کارشناسانه درمورد چيدمان يک خانه راحت

 
در اين مقاله از چند طراح درمورد چگونگي داشتن يک خانه راحت و داشتن يک دکوراسيون راحت و ساده سوال شده است. نورپردازي خوب

مهمترين نکته نورپردازي است. اين نورپردازي مي تواند با چند لامپ باشد. اما متاسفانه بسياري از افراد اهميت آن را نمي دانند. هميشه نور گرم و کم داشته باشيد.

ميز کناري مبل

آيا فکر مي کرديد ميز کنار مبل در راحتي افراد تاثير دارد؟ اما واقعيت اين است که تاثير دارد. زيرا مهمانان مي توانند به راحتي وسايل پذيرايي شان را روي آن بگذارند و ديگر نيازي به خم شدن و حرکت زائد نيست.

اتاقي براي همه

ميز داخل آشپزخانه هم از اهميت خاصي برخوردار است. ميز آشپزخانه دو کشو بايد داشته باشد يکي براي ظروف و يکي براي دستمال آشپزخانه.

استفاده از تعداد زيادي کوسن يا بالش

بالش هاي تزئين شده و پر و سفت مناسب هستند. روي تخت، روي صندلي و روي کاناپه چند کوسن بگذاريد اين به دنج بودن و راحتي خانه کمک مي کند.
تخت خواب باشکوه

چنين تخت خوابي نه تنها بسيار مجلل و شيک به نظر مي رسد بلکه حتي خوابيدن و استراحت کردن در آن بسيار راحت است.

ناهارخوري

مهم ترين وسيله درناهارخوري ميز و صندلي هاي آن است. اگر هفته اي يک بار مهماني برگزار مي کنيد دور هم جمع شدن آن هم پشت چنين ميزي بسيار راحت و گرم و صميمانه است.
نشيمن متنوع

براي اينکه يک نشيمن متنوع داشته باشيد مي توانيد از کوسن هاي متنوع و جورواجور استفاده کنيد. حتي مي توانيد چند کوسن را روي زمين بگذاريد.
پرده هاي پنجره

پرده هاي پنجره بايستي زيبا و متناسب با فضاي اتاق انتخاب شود.

تخت خوابي بهتر

استفاده از پارچه هاي گلدوزي شده و دست دوز براي کوسن يا ملحفه رخت خواب در زيبايي تخت خواب تاثير بيشتري دارد اما آنها را از قلم بيندازيد و از پارچه هاي ساده و زيبا استفاده کنيد.
جمع آوري وسايل دور هم

راحتي در پيرامون شما و در وسايل تان نهفته است. اگر دوست داريد وسايل را در اتاق دور هم جمع کنيد، با اين کار يک اتاق خارق العاده و عجيب خلق کرده ايد.
استفاده از وسايل ديدني

هيچ اتاقي راحت نيست مگر اينکه هنگام نشستن در آن اتاق چيزي براي ديدن وخيره شدن داشته باشد.
استفاده از کوسن براي تکيه دادن کمر به آن

هيچ چيزي راحت تر از استفاده از کوسن براي کمرتان هنگام نشستن نيست.

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
ارسال مبل به همه شهرها
ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا : مهلت تست: تضمین 7 روزه برگشت در صورتیکه کالای ارسالی معیوب بوده و یا با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد و بسته بندی آن سالم باشد در صورتی که عیب وارد شده عمدی و توسط مشتری باشد پذیرفته نخواهد شد همچنین به عنوان مثال در صورت وجود یک خراش بر روی قسمتی از بدنه کالا تنها آن قطعه خاص جهت رفع ایراد پذیرفته میشود و نیازی به ارسال کل سرویس مبلمان نیست به عنوان مثال چنانچه یک عدد پیچ یک وسیله در مرحله ارسال مفقود گردد هزینه پیچ به همراه هزینه آژانس توسط پشتیبانی فروش پرداخت تا مشتری در شهر خودش آن را تهیه نماید و در جهت رفاه حال مشتری چنانچه یک وسیله فلزی قسمتی از اتصال آن جدا گردد جهت رفاه حال مشتری هزینه تعمیر آن توسط شرکت به مشتری برای تعمیر در شهر خودش پرداخت خواهد شد

مشاوره رایگان چهارشنبه ها عصر

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد
footer-sent-all
payments