فروشگاه اینترنتی مبلمان,تخت خواب,مبل تخت خواب شو,میز و صندلی


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


برگزاري يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان و دکوراسيون داخلي ايران در مشهد

برگزاري يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان و دکوراسيون داخلي ايران در مشهد

برگزاري يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان و دکوراسيون داخلي ايران در مشهد


يازدهمين نمايشگاه بين المللي مبلمان دکوراسيون داخلي و معماري داخلي و هفتمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات و يراق آلات و تجهيزات مبلمان و دکوراسيون داخلي لوستر و روشنايي 6 دي ماه در مشهد آغاز به کار مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي اتاق ايران به نقل از نمايشگاه بين‌المللي مشهد، «سيد جمال شوشتري» مدير روابط عمومي و اطلاع‌رساني نمايشگاه بين‌المللي مشهد، هدف از برگزاري هم‌زمان اين دو نمايشگاه را ارائه آخرين خلاقيت‌ها و ايده‌هاي نوين و توانمندي‌هاي فني مهندسي ايران در صنعت مبلمان و دکوراسيون داخلي عنوان کرد و اظهار داشت: ايجاد زمينه‌هاي مناسب براي برقراري ارتباط و تبادل تجارت کارشناسان داخلي وخارجي و آشنايي با فناوري پيشرفته کشورهاي صنعتي در جهت توسعه صنايع داخلي از ديگر اهداف برگزاري اين نمايشگاه‌ها است.

شوشتري ادامه داد: دسترسي صنعت‌گران و توليدکنندگان ايراني به آخرين دستاوردهاي صنعتي و دانش محور در زمينه صنعت مبلمان و دکوراسيون داخلي و ايجاد موقعيت اقتصادي مناسب براي توليدکنندگان و پايه‌گذاري جهت توسعه صادرات غيرنفتي و حضور در بازارهاي جهاني نيز به عنوان بخشي از اهداف اين دو نمايشگاه مورد تأکيد است.

وي تصريح کرد: پيام اين نمايشگاه توسعه صنعت مبلمان و دکوراسيون ايران با هدف حضور در بازار جهاني به ويژه بازارهاي خاورميانه و حمايت از مصرف‌کنندگان، توليدکننده، تقويت خدمات پس از فروش، ايجاد بازار کار پويا و اشتغال زايي و زمينه‌سازي براي معرفي نوآوري‌ها و خلاقيت‌هاي موجود است.

مدير روابط عمومي و اطلاع رساني نمايشگاه بين‌المللي مشهد با بيان اينکه اين نمايشگاه دامنه کلي محصولات و خدمات صنعت مبلمان و دکوراسيون و ماشين آلات صنايع چوب را در برخواهد گرفت، گفت: اين دو نمايشگاه در 10 بخش گسترده گروهي کالايي شامل مبلمان، تجهيزات و دکوراسيون، ماشين‌آلات، ابزار، يراق‌آلات، مواد اصلي، پوشش‌هاي تزئيني، روشنايي، سازندگان کابينت، طراحي دکوراسيون و ارائه‌‌اي جديد و زيبا برگزار مي‌شود.

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
ارسال مبل به همه شهرها
توضیحات

مشاوره رایگان چهارشنبه ها عصر

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد