برگزاري يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان و دکوراسيون داخلي ايران در مشهد


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی ایران در مشهد

    moblha

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی ایران در مشهد

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی ایران در مشهد


یازدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان دکوراسیون داخلی و معماری داخلی و هفتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و یراق آلات و تجهیزات مبلمان و دکوراسیون داخلی لوستر و روشنایی ۶ دی ماه در مشهد آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق ایران به نقل از نمایشگاه بین‌المللی مشهد، «سید جمال شوشتری» مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، هدف از برگزاری هم‌زمان این دو نمایشگاه را ارائه آخرین خلاقیت‌ها و ایده‌های نوین و توانمندی‌های فنی مهندسی ایران در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی عنوان کرد و اظهار داشت: ایجاد زمینه‌های مناسب برای برقراری ارتباط و تبادل تجارت کارشناسان داخلی وخارجی و آشنایی با فناوری پیشرفته کشورهای صنعتی در جهت توسعه صنایع داخلی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ها است.

شوشتری ادامه داد: دسترسی صنعت‌گران و تولیدکنندگان ایرانی به آخرین دستاوردهای صنعتی و دانش محور در زمینه صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی و ایجاد موقعیت اقتصادی مناسب برای تولیدکنندگان و پایه‌گذاری جهت توسعه صادرات غیرنفتی و حضور در بازارهای جهانی نیز به عنوان بخشی از اهداف این دو نمایشگاه مورد تأکید است.

وی تصریح کرد: پیام این نمایشگاه توسعه صنعت مبلمان و دکوراسیون ایران با هدف حضور در بازار جهانی به ویژه بازارهای خاورمیانه و حمایت از مصرف‌کنندگان، تولیدکننده، تقویت خدمات پس از فروش، ایجاد بازار کار پویا و اشتغال زایی و زمینه‌سازی برای معرفی نوآوری‌ها و خلاقیت‌های موجود است.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی نمایشگاه بین‌المللی مشهد با بیان اینکه این نمایشگاه دامنه کلی محصولات و خدمات صنعت مبلمان و دکوراسیون و ماشین آلات صنایع چوب را در برخواهد گرفت، گفت: این دو نمایشگاه در ۱۰ بخش گسترده گروهی کالایی شامل مبلمان، تجهیزات و دکوراسیون، ماشین‌آلات، ابزار، یراق‌آلات، مواد اصلی، پوشش‌های تزئینی، روشنایی، سازندگان کابینت، طراحی دکوراسیون و ارائه‌‌ای جدید و زیبا برگزار می‌شود.

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج