نحوه چيدن مبلمان در پذيرايي


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نحوه چيدن مبلمان در پذيرايي

نحوه چيدن مبلمان در پذيرايي

نحوه چيدن مبلمان در پذيرايي

نحوه چيدن مبلمان در پذيرايي

عناصري که در مسير ورود به نشيمن يا پذيرايي قرار مي گيرند مي بايست به نحوي چيده شوند که فرد را به طرف محل مبلمان هدايت و همراهي نمايند. و تا حد امکان باعث دور زدن و يا چرخيدن مهمان نشوند. در صورتي كه يک فضا کاربري هاي مختلف دارد .

مي توان با تزئينات متفاوت ويااستفاده از تابلو ،تغيير رنگ در ديوارها ،نورپردازي متفاوت،فضا را به فضا هاي ديگر ي تفكيك كرد.
نحوه قرارگيري مبلمان پذيرايي بهتر است به صورت دوّار يا مستطيلي باشد در صورت قرار دادن يک آباژور در زاويه بين مبل ها مي توان بر ابهت فضا افزود. دقت کنيد آباژور را از نوع بلند پايه انتخاب نماييد .

برای مشاهده مطلب نحوه چیدمان مبل در کنار شومینه ها و بخاری ها ( اینجا کلیک کنید )

اتاق نشيمن محلي است که در تمام ساعات روز براي صرف غذا، پذيرايي ميهمان هاي صميمي، تماشاي تلويزيون و… مورد استفاده قرار مي گيرد. نحوه نورپردازي، احساس آرامش يا عدم احساس امنيت، شاد بودن يا دلگير بودن را به حاضرين القاء مي کند. همچنين مي توان با نورپردازي مناسب، عيب و نقص محيط را پوشانيد. البته با توجه به اين که اتاق نشيمن در منزل محل تجمع خانواده است، نحوه نورپردازي نيز بايد به صورتي باشد که آرامش به حاضران القاء شود.

برای مشاهده راهنمای انتخاب رنگ مناسب برای مبل اینجا کلیک کنید 
يک روش بسيار مناسب براي نورپردازي يک اتاق، استفاده از نورهاي غيرمستقيم است که مستقيماً روي صورت افراد و اشياء سايه هاي تند ايجاد نکند. بدين ترتيب با استفاده از سايه هاي ملايم، گرمي و صميميت خاص به فضا حاکم مي شود.

براي زيباتر شدن و تکميل نورپردازي در اتاق، مي توان علاوه بر لوسترها و لامپ هاي سقفي از چراغ هاي کوچک تزئيني براي آذين گوشه و کنار اتاق، با نورهاي ملايم استفاده کرد.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
توضیحات

ارسال سراسر کشور

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد