نحوه چيدن مبلمان درکنارشومينه


sara
3-tabaghe-lord
L-MINA-WAVE
L-BOX
فروش ویژه مبل ال کاج به نرخ تولیدی
فروش مبل ال کاترین
wave-rights-garanti-green
فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نحوه چيدن مبلمان درکنارشومينه

نحوه چيدن مبلمان درکنارشومينه

نحوه چيدن مبلمان درکنارشومينه

نحوه چيدن مبلمان درکنارشومينه

با توجه به اين که شومينه در اتاق‌نشيمن مرکز توجه است، نوع چيدمان مبلمان براي زيباتر جلوه دادن آن داراي اهميت است با توجه به معماري و زيبايي شومينه و گرمايي که در هواي سرد ايجاد مي‌کند، جايگاه مناسبي است…

چگونه مبلمان را در کنار شومینه منزل یا بخاری منزل قرار دهیم تا بهترین نما را داشته باشد ؟
براي اين منظور روش‌هاي مختلفي وجود دارد:
1- به صورت رسمي: رسمي‌ترين حالت آن است که دو مبل يکسان را به صورت عمود به شومينه قرار داد تا حس قوي و فوري‌اي ايجاد شود. به اين ترتيب قسمت بالاي شومينه (طاقچه آن) مرکز توجه خواهد شد.
مي‌توانيد دو صندلي رو به روي شومينه بگذاريد. يک فرش بزرگ، يک ميز قهوه‌ در وسط و چند ميز کناري، دکوراسيون را کامل مي‌کنند.
اگر اتاق به اندازه کافي بزرگ است، يک جفت صندلي رو به روي شومينه عالي خواهد بود. مي‌توان در ميهماني هاي بزرگ از آن‌ها کمک گرفت ضمن آن که جاي خالي شومينه را در فصل تابستان پر خواهد کرد.
از اين چيدمان کلاسيک هم در دکوراسيون سنتي و هم مدرن استفاده مي‌شود.
2- نيمه‌رسمي: در حالت نيمه رسمي، يک مبل را عمود به شومينه قرار دهيد ولي يک جفت صندلي (يا ترجيحا مبل دوم) را رو به روي آن بگذاريد. بهتر است صندلي‌ها بين اتاق‌پذيرايي و ناهارخوري يا حال باشند. چون نگاه کردن به پشت صندلي‌ها و ميز از نگاه کردن به پشت کامل يک مبل بهتر است. پارچه صندلي‌ها را هماهنگ با مبل انتخاب کنيد لازم نيست دقيقا مانند مبل باشد.
اگر اتاق پذيرايي شما به اندازه کافي بزرگ است، براي جداسازي فضا مي‌توانيد دو صندلي مختلف يا تخت‌خوابشو يا نيمکت هم به مبلمان اضافه کنيد.

همچنین اگر به دکور بندی منزل خود علاقه دارید می توانید مطلبی در همین خصوص درباره دکوراسیون منزل و مبل را از اینجا مشاهده نمایید ( لطفا اینجا کلیک کنید )
3- متنوع: براي طرح متنوع مي‌توانيد از ترکيب صندلي‌ها استفاده کنيد. صندلي‌هاي بزرگ رو به روي هم براي اين منظور مناسبند. اگر به صندلي‌هاي بيشتري نياز بود، مي‌توانيد از چهار عدد که رو به روي هم قرار مي‌گيرند و يک نيمکت روبه روي شومينه استفاده کنيد. اگر هر چند وقت يکبار اهل جابه‌جا کردن مبلمان هستيد، اين نوع دکوراسيون مناسب شماست.
مي‌توانيد از يک ميز مخصوص براي خوردن قهوه يا يک ميز بازي يا ميز کتابخانه استفاده کنيد. اما در نظر داشته باشيد، ميزهاي بلند ممکن است جلوي شومينه را بگيرند.
در تابستان و بهار با اشياء و روش‌هاي مختلف مي‌توانيد شومينه را تزيين کنيد. مثلا:
1- هيزم‌هاي خشک را به شکل هرم داخل شومينه قرار دهيد.
2- در داخل شومينه شمع‌هاي بلند و ضخيم با ارتفاع‌هاي مختلف بگذاريد و در ميهماني‌ها آن‌ها را روشن کنيد.
3- در مرکز و جلوي شومينه اشياء تزييني قرار دهيد.
4- يک جفت صندلي جلوي شومينه بگذاريد.
5- از گل‌هاي خشک يا مجسمه‌هاي کوچک استفاده کنيد.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
ارسال مبل به همه شهرها
ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا : مهلت تست: تضمین 7 روزه برگشت در صورتیکه کالای ارسالی معیوب بوده و یا با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد و بسته بندی آن سالم باشد در صورتی که عیب وارد شده عمدی و توسط مشتری باشد پذیرفته نخواهد شد همچنین به عنوان مثال در صورت وجود یک خراش بر روی قسمتی از بدنه کالا تنها آن قطعه خاص جهت رفع ایراد پذیرفته میشود و نیازی به ارسال کل سرویس مبلمان نیست به عنوان مثال چنانچه یک عدد پیچ یک وسیله در مرحله ارسال مفقود گردد هزینه پیچ به همراه هزینه آژانس توسط پشتیبانی فروش پرداخت تا مشتری در شهر خودش آن را تهیه نماید و در جهت رفاه حال مشتری چنانچه یک وسیله فلزی قسمتی از اتصال آن جدا گردد جهت رفاه حال مشتری هزینه تعمیر آن توسط شرکت به مشتری برای تعمیر در شهر خودش پرداخت خواهد شد

مشاوره رایگان چهارشنبه ها عصر

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد
footer-sent-all
payments