نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نحوه مراقبت از مبلمان نی زاری

    moblha

چگونه از مبلمان  نی زاری نگهداری کنیم

نحوه مراقبت از مبلمان نی زاری

نحوه مراقبت از مبلمان نی زاری

۱٫       مبلمان نی زار را بوسلیه آب گرم و صابون از هر گونه آلودگی پاسازی نمائید. بوسیله برس های کوچک، می توان به نواحی که دسترسی به آنها مشل است نفوذ کرده و مبلمان را به خوبی آب کشی نمائید. رطوبت اضافی را بوسیله یک حوله تمیز و خشک بر طرف نموده، سپس اجازه دهید که که حداقل برای ۲۴ ساعت به طور کامل خشک شود. از نشستن بر روی مبلمان تا زمانی که به طور کامل خشک نشده پرهیز کنید که این کار ممکن است باعث تغییر شکل آن شود.

۲٫        از قرار دادن مبلمان در نزدیکی وسایل گرمازا بپرهیزید. اگر در داخل فضا قرار دارد، آن را نزدیک منافذ بخاری قرار ندهید و اگر هم در خارج از فضا قرار دارد، آن ی را از تابش مستقیم نور خورشید دور نگاه دارید. اینکار ممکن است باعث خشکی بیش از حد مبلمان نی زار و یا شکنندگی آن شود..

 

۳٫       در صورتی که نشیمنگاه دچار کشیدگی شده است، یک پارچه مرطوب بر روی سطح زیرین صندلی نی زار قرار دهید. در تمام طول شب پارچه را در همان محل باقی ی بگذارید. با توجه به اینکه نی قابل ارتجاع بوده، رطوبت به انعطاف پذر نمودن آن کمک خواهدکرد. در حین خشک شدن، به شکل اولیه خود باز خواهد گشت. از نشستن بر روی صندلی حداقل به مدت ۴۲ ساعت خودداری نمائید.

 

۴٫       بوسیله یک قلم مو با موهای زبر، قارچ های کپکی که ممکن است بر روی مبلمان انباشته شده و قابل دیدن نباشند را پاکسازی نمائید. محلولی از سفید کننده و آب ساخته و به اندازه کافی به آن مایع ظرفشوی اضافه کرده تا صابونی شود، ناحیه مورد نظر را به محلول ساخته شده آغشته نموده و سپس به خوبی آب کشی کنید. مبلمان را در یک مکان مناسب و خشک قرار داده و از نشستن بر روی آن حداقل به مدت ۲۴ ساعت خودداری نمائید.

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج