نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

چگونه از مبلمان  ني زاري نگهداری کنیم

نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

1.       مبلمان ني زار را بوسلیه آب گرم و صابون از هر گونه آلودگي پاسازي نمائید. بوسیله برس هاي کوچک، می توان به نواحي که دسترسي به آنها مشل است نفوذ کرده و مبلمان را به خوبي آب کشي نمائید. رطوبت اضافي را بوسیله یک حوله تمیز و خشک بر طرف نموده، سپس اجازه دهید که كه حداقل براي 24 ساعت به طور کامل خشک شود. از نشستن بر روي مبلمان تا زماني که به طور کامل خشک نشده پرهیز کنید که این کار ممکن است باعث تغییر شکل آن شود.

2.        از قرار دادن مبلمان در نزديکی وسایل گرمازا بپرهیزید. اگر در داخل فضا قرار دارد، آن را نزديک منافذ بخاري قرار ندهید و اگر هم در خارج از فضا قرار دارد، آن ي را از تابش مستقیم نور خورشید دور نگاه دارید. اینکار ممکن است باعث خشکي بیش از حد مبلمان ني زار و یا شکنندگي آن شود..

 

3.       در صورتي که نشیمنگاه دچار کشیدگي شده است، یک پارچه مرطوب بر روي سطح زیرین صندلي ني زار قرار دهید. در تمام طول شب پارچه را در همان محل باقي ي بگذارید. با توجه به اینکه ني قابل ارتجاع بوده، رطوبت به انعطاف پذر نمودن آن کمک خواهدکرد. در حین خشک شدن، به شکل اولیه خود باز خواهد گشت. از نشستن بر روی صندلی حداقل به مدت 42 ساعت خودداری نمائید.

 

4.       بوسیلة يک قلم مو با موهاي زبر، قارچ هاي کپکي که ممکن است بر روي مبلمان انباشته شده و قابل دیدن نباشند را پاکسازي نمائید. محلولي از سفید کننده و آب ساخته و به اندازه کافي به آن مایع ظرفشوي اضافه کرده تا صابوني شود، ناحیه مورد نظر را به محلول ساخته شده آغشته نموده و سپس به خوبي آب کشي کنید. مبلمان را در يک مکان مناسب و خشک قرار داده و از نشستن بر روي آن حداقل به مدت 24 ساعت خودداري نمائید.

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
توضیحات

ارسال سراسر کشور

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد