نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري


sara
3-tabaghe-lord
L-MINA-WAVE
L-BOX
فروش ویژه مبل ال کاج به نرخ تولیدی
فروش مبل ال کاترین
wave-rights-garanti-green
فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

نحوه مراقبت از مبلمان ني زاري

بخشي از دسته تركه اي مبلمان ني زاري ، ظاهري طبيعي به يك منزل، اداره يا پاسيو مي بخشند. مبلمان ني زاري متشكل از مجموعه اي از ني بافته شده كه در اطراف يك ساختار جامد پيچيده براي ساخت مبلمان قرار گرفته اند. مراقبت از اين نوع مبلمان نسبتاً ساده است. با يك مراقبت مناسب، مبلمان ني زار معمولا در هر منطقه اي كه باشد بين 5 تا 25 سال مي تواند دوام بياورد.

مبلمان ني زار را بوسيله آب گرم و صابون از هر گونه آلودگي پاكسازي نمائيد. بوسيله برس هاي كوچك، می توان به نواحي كه دسترسي به آنها مشكل است نفوذ كرده و مبلمان را به خوبي آب كشي نمائيد. رطوبت اضافي را بوسيله يك حوله تميز و خشك بر طرف نموده، سپس اجازه دهيد كه حداقل براي 24 ساعت به طور كامل خشك شود. از نشستن بر روي مبلمان تا زماني كه به طور كامل خشك نشده پرهيز كنيد كه اين كار ممكن است باعث تغيير شكل آن شود.
از قرار دادن مبلمان در نزديكي وسايل گرمازا بپرهيزيد. اگر در داخل فضا قرار دارد، آن را نزديك منافذ بخاري قرار ندهيد و اگر هم در خارج از فضا قرار دارد، آن را از تابش مستقيم نور خورشيد دور نگاه داريد. اينكار ممكن است باعث خشكي بيش از حد مبلمان ني زار و يا شكنندگي آن شود.
در صورتي كه نشيمنگاه دچار كشيدگي شده است، يك پارچه مرطوب بر روي سطح زيرين صندلي ني زار قرار دهيد. در تمام طول شب پارچه را در همان محل باقي بگذاريد. با توجه به اينكه ني قابل ارتجاع بوده، رطوبت به انعطاف پذير نمودن آن كمك خواهدكرد. در حين خشك شدن، به شكل اوليه خود باز خواهد گشت. از نشستن بر روي صندلي حداقل به مدت 24 ساعت خودداري نمائيد.
وسيلة يك قلم مو با موهاي زبر، قارچ هاي كپكي كه ممكن است بر روي مبلمان انباشته شده و قابل ديدن نباشند را پاكسازي نمائيد. محلولي از سفيد كننده و آب ساخته و به اندازه كافي به آن مايع ظرفشويي اضافه كرده تا صابوني شود، ناحيه موردنظر را به محلول ساخته شده آغشته نموده و سپس به خوبي آب كشي كنيد. مبلمان را در يك مكان مناسب و خشك قرار داده و از نشستن بر روي آن حداقل به مدت 24 ساعت خودداري نمائيد.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
ارسال مبل به همه شهرها
ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا : مهلت تست: تضمین 7 روزه برگشت در صورتیکه کالای ارسالی معیوب بوده و یا با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد و بسته بندی آن سالم باشد در صورتی که عیب وارد شده عمدی و توسط مشتری باشد پذیرفته نخواهد شد همچنین به عنوان مثال در صورت وجود یک خراش بر روی قسمتی از بدنه کالا تنها آن قطعه خاص جهت رفع ایراد پذیرفته میشود و نیازی به ارسال کل سرویس مبلمان نیست به عنوان مثال چنانچه یک عدد پیچ یک وسیله در مرحله ارسال مفقود گردد هزینه پیچ به همراه هزینه آژانس توسط پشتیبانی فروش پرداخت تا مشتری در شهر خودش آن را تهیه نماید و در جهت رفاه حال مشتری چنانچه یک وسیله فلزی قسمتی از اتصال آن جدا گردد جهت رفاه حال مشتری هزینه تعمیر آن توسط شرکت به مشتری برای تعمیر در شهر خودش پرداخت خواهد شد

مشاوره رایگان چهارشنبه ها عصر

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد
footer-sent-all
payments