چگونه مبلمان دفتر کار خانگی کارآمد طراحی کنیم؟


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


چگونه مبلمان دفتر کار خانگی کارآمد طراحی کنیم؟

    moblha

چگونه با انتخاب مبلمان مناسب یک دفتر کار خانگی کارآمد طراحی کنیم؟

چگونه یک دفتر کار خانگی کارآمد طراحی کنیم؟

چگونه یک دفتر کار خانگی کارآمد طراحی کنیم؟

گام اوّل اتاقی را به دفتر کارتان اختصاص دهید، این بسیار مهم است. همانطور که در اتاق نشیمنتان تختخواب قرار نمی دهید، در دفتر کارتان هم باید فقط وسایل کار وجود داشته باشد و هر وسیله نیز برای کار خاصّی مورد استفاده قرار گیرد.

گام دوّم هنگام طراحی منزلتان دو گزینه پیش رو دارید: می توانید از مبلمان دوستان و اقوام استفاده کنید یا پول پس انداز کرده و مبلمان جدید بخرید و گر به طور جدّی قصد دارید که دفترتان را طراحی کنید، به شما پیشنهاد می کنم پول پس انداز کرده و مبلمان جدید بخرید، با اینکه ممکن است خرید مبلمان قدیمی از یک حراج خانگی وسوسه تان کند امّا اتاق را خالی بگذارید و به این فکر کنید که چگونه از فضایتان استفاده کنید.

گام سوّم تصویری ذهنی از دفترتان داشته باشید، سعی کنید تصوّر کنید که مایلید دفتر کارتان چه شکلی باشد و در اینترنتبه دنبال مبلمانی بگردید که با سلیقه و علاقه شما هم خوانی داشته باشند، هنگامی که مبلمان مورد نظرتان را پیدا کردید فقط باید انتخاب کنید که آن را از فروشگاه محلی خرید کرده و خودتان سرهم کنید و یا اینکه برایتان بیاورند و نصب کنند که اگر روش دوّم را انتخاب می کنید هزینه آن را نیز در نظر بگیرید و سعی کنید مبلمانتان با هم همخوانی داشته باشند، اگر مجموعه ای وجود دارد که شامل همه چیزهایی است که شما می خواهید، پس آن را انتخاب کنید.

گام چهارم هنگامی که مبلمان را خریدید، آنها را طبق سلیقه تان بچینید، امّا این نکات را مد نظر داشته باشید: آیا همه چیز در دسترس است؟ آیا می توانم بدون جابجا کردن وسیله ای، به وسیله دیگری دسترسی داشته باشم؟ در طرّاحی دفتر هر وسیله ای باید جایی برای خودش داشته باشد: کامپیوتر، پرینتر، مانیتور LCD، کشوی فایل برای کاغذها، لپ تاپ و … . یک منطقه را بسیار شلوغ نکنید. مطمئن شوید که تمامی وسایل برقی دارای محافظ باشند.

گام پنجم مسائل مربوط به زیبائی را برای آخر کار بگذارید. گیاهان، تابلوها و سایر گزینه ها برای اهداف تزئینی بوده و می توانند فضای کار را بهبود ببخشند البتّه در صورتی که خوب به آنها فکر شده باشد و حتّی چنین وسایلی نیز باید با دقّت انتخاب شده باشند تا کارکرد درستی داشته باشند.

گام ششم طرّاحی یک دفتر کار می تواند هیجان انگیز و پرماجرا باشد، از امتحان کردن نهراسید. امروزه، دفتر کار خانگی برای برخی افراد بسیار ضروری بوده و در سال های آتی بسیار سودمند خواهد بود.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج