چند نکته درباره نگهداري مبل هاي استيل


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


چند نکته درباره نگهداری مبل های استیل

 چند نکته درباره نگهداری مبل های استیل

چند نکته درباره نگهداری مبل های استیل


 چند نکته درباره نگهداری مبل های استیل

مبلمان استیل  مخصوصا مبلمان هایی با منبت کاری های جالب و چوب راش از جمله گرانقیمت ترین مبلمان ها هستند

اما اگر مبلمان استیل و یا سلطنتی در منزل داریم ؟ چکار کنیم طول عمر این مبلمان ها افزایش یابد ؟ یا به عبارت دیگر چه کارهایی باعث خرابی و فرسودگی مبلمان استیل می شود ؟

مبل های استیل به دلیل ظرافت و آسیب پذیری بالا نسبت به سایر مدل های مبل نیاز به مراقبت بیشتری دارند . در زیر به نکاتی اشاره خواهد شد که رعایت آنها سبب طول عمر بیشتر این دسته از مبل ها خواهد شد . لازم به ذکر است که مطالب ارائه شده در کلیه مدلهای مبلمان استیل صادق است .
از نشستن بر روی دسته مبلمان خودداری کنید . محل مناسبتری را برای نشستن انتخاب کنید !
تفاوت بسیار زیادی بین مبلمان و چهار پایه وجود دارد . به هیچ عنوان از مبل های استیل به عنوان چهار پایه و احیانا نردبان استفاده نکنید. برای بلند کردن و جابجا کردن مبل استیل ، از قسمت تحتانی مبل استفاده کنید . بلند کردن مبل از قسمت پشتی و یا دسته های آن به مبل آسیب میرساند. بعصی ها عادت دارند که فشار ناشی از وزن خویش را بر روی دو تا از چهار پایه صندلی وارد نمایند و به دو پایه دیگر استراحت میدهند . این کار آسیب بسیار زیادی به مبل های استیل وارد میکند و پس از زمان کوتاهی باعث لق شدن پایه ها میگردد . در صورتی که اصرار زیادی برای انجام این کار دارید از صندلی های مناسب آن استفاده کنید. قسمت چوبی تمام مبل های استیل به راحتی و با یک دستمال خشک یا کمی مرطوب تمیز میشوند . همچنین بهتر است که از پارافین و یا روغن های مخصوص استفاده کنید . برای نظافت رویه مبل از شلنگ استفاده نکنید !! آب به سادگی باعث پوسیدگی ، بوی بد و کثیف شدن مبل میشود . شوینده های مناسبی برای این کار وجود دارد.
يك نظر

ممنون از راهنمایی های خوبتونثبت نظر

منتظر پاسخ هستمفرم سفارش و خرید ثبت فیش پرداختی تماس با ما درباره ما افتخارات هنری ما پشتیبانی آنلاین راهنمای خرید مبل و مبلمان و تختخواب سلطنتی و استیل مبل تختخوابشو مبل اداری مبل راحتی مبل ال تخت خواب سرویس خواب بچه سرویس خواب سرویس ناهار خوری لیست پیشنهاد ویژه جلو مبلی صندلی شرایط بازگشت تشکرات مشتریان باشگاه وفادارن مبل ها اخبار ثبت شکایات راهنما مشتریان خارجی نکته خرید قوانین حمل ونقل قوانین خرید کد تخفیف شرایط پرداخت در محل

© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد