چگونه مبلمان نیمه کاره را تکمیل کنیم؟


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


چگونه مبلمان نیمه کاره را تکمیل کنیم؟

    moblha

چگونه مبلمان نیمه کاره را تکمیل کنیم؟

چگونه مبلمان نیمه کاره را تکمیل کنیم؟

چگونه مبلمان نیمه کاره را تکمیل کنیم؟


مرحلۀ اول: هر ابزاری که روی مبلمان قرار دارد را جابجا کنید، هر وسیله تزئینی اعم از وسایل فلزی یا دست ساخته قابل حمل را در یک کیف قرار دهید تا بعداً آنها را جاسازی کنید!

مرحلۀ دوم: مبلمان چوبی خود را حسابی سمباده بزنید، دقت کنید تا گوشه ها و کنج ها و همچنین قسمت های تحتانی را سمباده بزنید!

مرحلۀ سوم: حال برای پاک کردن خاک اره ها که از سمباده زدن بوجود آمده است، از پارچه نم دار استفاده کنید. این بار نیز اطمینان حاصل کنید که کنج ها و شکاف ها نیز نمدار شده باشند.

مرحلۀ چهارم: در این مرحله از کار، رنگ دلخواه خود را با یک قلم موی مناسب برای رنگ زدن انتخاب کنید! این مرحله از کار بسیار جذاب است، حتما برایتان لذت بخش خواهد بود! در صورت نیاز یک تکه پارچه کهنه برای پاک کردن رنگ نیز تهیه کنید، رنگ را با قلم مو هموار و یکدست کنید و اگر اینطور نشد، با کهنه آن را پا کرده و دوباره این کار را تکرار کنید و ۲۴ ساعت صبر کنید و اجازه دهید تا رنگ خشک شود، اگر مایل بودید، می توانید لایه دوم رنگ را اضافه کنید.

مرحلۀ پنجم: پس از خشک شدن کامل رنگ، تمام قسمت های مبلمان را با ماده» پلی اورتان «بپوشانید، برای اینکار از یک قلم مو با موی زبر و طبیعی استفاده کنید! اجازه دهید تا برای مدت ۴ تا ۶ ساعت پلی اورتان خیس بماند، البته ممکن است بیشتر از این مدت نیز طول بکشد بستگی به دمای هوا دارد!

مرحلۀ ششم: حال به آهستگی سطح مبلمان خود را با کاغد سمباد بسیار نرم صیقل کاری کنید و سپس با کهنه تمیز و مرطوب تمیز کاری کنید. مرحل پنجم و ششم را برای تمام سه لایه پلی اورتان تکرار کنید. قبل از اینکه از مبلمان خود استفاده کنید، اجازه دهید برای مدت چند روز مرطوب بماند!
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج