راهنما برای انتخاب مبلمان و میز و صندلی در محل کار


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


راهنما برای انتخاب مبلمان و میز و صندلی در محل کار

ایده هایی برای مبلمان در محل کار

ایده هایی برای مبلمان معاصر محل کار

ایده هایی برای مبلمان معاصر محل کار

مبلمان محل کار را می توانیم از چه رنگ ها انتخاب کنیم ؟

برای سهولت جابجایی میز و یا صندلی ها در محل کار بهتر است چکار کنیم ؟

 

خطوط براق، تمیز و منظم از نشانه های بارز مبلمان معاصر هستند. از مبلمانی استفاده کنید که دارای کابینت ها و قفسه های مسطّح باشند و از کابینت هایی استفاده کنید که با فشار یا ضربه کم باز می شوند، اگر مشغول تغییر دکور یک مکان معاصر هستید به تغییر کوچکی در مدل درها با مدل های موجود مانند Knoll، Haworth، Kimball فکر کنید که اگر با طرّاح قبلی در مورد تعویض پانل ها، صفحات یا سطوح کار صحبت کنید می توانید با قیمت مناسبتری اینکار را انجام دهید.

رنگ را انتخاب کنید

رنگ خاصی را به عنوان رنگ غالب مبلمان دفتر کار به صورت برّاق، مات یا دارای بافت انتخاب کنید که یک رنگ واحد می تواند در جلب نگاه از یک نقطه به نقطه دیگر مثلاً مقابل میز به اطراف سیستم ها یا سطح روی مبلمان، مؤثّر باشد و مبلمان موجود را که مثلاً به رنگ های خنثی مانند خاکستری، قهو ه ای یا مشکی هستند را می توان با تغییر رنگ پارچه صندلی ها و پرد ه ها تغییر داد.

 

استفاده از رنگ نقره ای

رنگ نقر های مات یا براق را می توان بیشتر از طلایی در طراحی مبلمان دفتر کار معاصر دید و با استفاده از رنگ نقره ای در تمامی وسایل یک ترکیب بصری معاصر ایجاد کنید، جزئیات پیچیده را حذف کنید و از ضمائم منعکس کننده نور استفاده کنید.

 

از چرخ استفاده کنید

امکان متحرّک بودن را بوسیله قرار دادن میز قهوه خوری، میز کار و صندلی ها روی چرخ را فراهم کنید و بسیاری از وسایل فلزی یا شیشه ای معاصر از چنین ویژگی برخوردار هستند که اگر چنین نیست می توانید بعداً به آنها چرخ اضافه کنید. برای داشتن میز کار، میز قهو ه خوری و سایر وسایل چرخدار با تولیدکننده ای که چنین مدل هایی طرّاحی می کند تماس بگیرید.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستمفرم سفارش و خرید ثبت فیش پرداختی تماس با ما درباره ما افتخارات هنری ما پشتیبانی آنلاین راهنمای خرید مبل و مبلمان و تختخواب سلطنتی و استیل مبل تختخوابشو مبل اداری مبل راحتی مبل ال تخت خواب سرویس خواب بچه سرویس خواب سرویس ناهار خوری لیست پیشنهاد ویژه جلو مبلی صندلی شرایط بازگشت تشکرات مشتریان باشگاه وفادارن مبل ها اخبار ثبت شکایات راهنما مشتریان خارجی نکته خرید قوانین حمل ونقل قوانین خرید کد تخفیف شرایط پرداخت در محل

© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد