چگونه رنگ را از مبلمان فلزی پاک کنیم؟


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


چگونه رنگ را از مبلمان فلزی پاک کنیم؟

چگونه رنگ را از مبلمان فلزی پاک کنیم؟

چگونه رنگ را از مبلمان فلزی پاک کنیم؟

چگونه رنگ را از مبلمان فلزی پاک کنیم؟

سطوح رنگ شده فلز را پاکسازی کنید، پاکسازی کامل به برطرف کنندگان رنگ اجازه خواهد داد که به طور مؤثرتری کار خود را انجام دهند. سطوح رنگ شده را بوسیله یک محلول زداینده)پا کننده( یا خانواده پاک کننده ها پاک کنید. اگر لکه های سمج و سر سخت پافشاری کردند، از یک پا کنند قوی تر استفاده کنید.

– مقدار زیادی پاک کنند رنگ به وسیل قلم مو یا پارچه کهنه روی سطوح رنگ دار بیشتراز سایر سطوح به کار ببرید و این بستگی به ماده رنگبری دارد که استفاده کرده اید ،ممکن است چندین ساعت زمان ببرد تا عمل کند

. – رنگ را با کارد بتونه و قلم موی مفتولی بردارید. از یک پارچه کهنه برای برداشتن اضافات رنگ بدون آسیب رساندن به زیر فلز استفاده کنید. اگر رنگ به راحتی از بین نرفت، پاک کننده بیشتری به کار ببرید و اجازه دهید کمی روی سطح فلز بماند. از براده فولاد به هیچ وجه استفاده نکنید زیرا می تواند به فلز آسیب برساند!

– یکبار دیگر که تمام رنگ را پاک کردید، کامل سطح فلز را تمیز کنید. برای اینکار از قلم موی مفتولی استفاده کنید! تمام سطوح فلز را با قلم موی مفتولی و به دنبال آن پارچه تمیز آغشته به الکل معدنی پاک کنید. قبل از اینکه روکاری را آغاز کنید، از الکل معدنی برای تمیز کردن تمام سطوح به فراوانی استفاده کنید.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستمفرم سفارش و خرید ثبت فیش پرداختی تماس با ما درباره ما افتخارات هنری ما پشتیبانی آنلاین راهنمای خرید مبل و مبلمان و تختخواب سلطنتی و استیل مبل تختخوابشو مبل اداری مبل راحتی مبل ال تخت خواب سرویس خواب بچه سرویس خواب سرویس ناهار خوری لیست پیشنهاد ویژه جلو مبلی صندلی شرایط بازگشت تشکرات مشتریان باشگاه وفادارن مبل ها اخبار ثبت شکایات راهنما مشتریان خارجی نکته خرید قوانین حمل ونقل قوانین خرید کد تخفیف شرایط پرداخت در محل

© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد