مبلمان ارگونومیک چیست ؟


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


مبلمان ارگونومیک چیست ؟

    moblha

مبلمان ارگونومیک چیست ؟

مبلمان ارگونومیک چیست ؟

مبلمان ارگونومیک چیست ؟

مبلمان ارگونومیک در پاسخ به مشکلات کارمندانی که در اثر ساعت های طولانی کار پشت میز دچار مشکل می شدند، بوجود آمد. با افزایش استفاده از کامپیوتر، ما اغلب خودمان را در حالت نشسته طی ساعت های طولانی می بینیم. گرچه این ایده عمومی وجود دارد که با تکنولوژی همیشه بهره وری بالاتر است، امّا قضیه همیشه هم به این صورت نیست. اگر در یک محیط ناخوشایند کار کنیم، کارآیی ما از آنچه می خواهیم، پائین تر خواهد بود. در اثر ساعت های طولانی نشستن و فعالیّت بدنی کمتر، جسم ما خسته می شود و از آنچه دوست داریم زودتر فرسوده می شود. اصطلاح»آرگونومی« به طراحی تجهیزات باز می گردد. این طرّاحی در تلاش است که بهره وری و آسایش را بالا برده و درد و خستگی را کاهش دهد. کیبورد و صندلی های ارگونومیک دو نمونه از وسایل ارگونومیک هستند.

 

اهمیّت مبلمان ارگونومیک

بدن ما در صورت باقی ماندن طولانی در یک حالت ممکن است دچار درد شود. یک آسیب دیدگی رایج میان کارمندان اداری درد پشت در ناحیه کمر است. یافتن یک صندلی کامپیوتر مناسب که به کاهش و پیشگیری از درد کمک می کند، در محیط های کار امروزی به یک ضرورت تبدیل شده است. در محیط های کاری امروزی باید این نکته مدّ نظر قرار گرفته شود.

 

عناصری که باید در نظر گرفته شوند

بعد از اینکه برای خود و کارمندان تان مبلمان ارگونومیک تهیّه کردید، اطمینان حاصل کنید که از آنها به طور درست استفاده می شود. کارمندانتان را وادار کنید صندلی شان را به گونه ای تنظیم کنند که پاهایشان روی زمین قرار بگیرد. زاویه بین پاها و پشت آنها باید بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ درجه باشد. پشتی صندلی باید راحت باشد. علاوه بر مبلمان ارگونومیک شما می توانید تدابیری بی اندیشید که کارمندان ساعات بسیار طولانی پشت میزشان ننشینند. آنها را وادار کنید در فواصل منظّم استراحت کنند. در طول جلسات چنددقیقه ای بحث را متوقف کرده و در اطراف حرکت کنید و خودتان را بکشید. حال که کمی در مورد مبلمان ارگونومیک اطّلاعات دریافت کردید، ممکن است بخواهید برای دفترتان آن را تهیّه کنید. حتّی اگر فقط یک کامپیوتر خانگی دارید، میتوانید صندلی تهیّه کنید که هنگام کار اعضاء خانواده با کامپیوتر از آن استفاده شود.

بسیاری از مردم هنوز در حال یافتن پاسخ به این سئوال هستند » مبلمان ارگونومیک چیست؟« از آنجائیکه ارگونومی به طور مداوم در حال توسعه و پیشرفت است، پیشبینی می شود که به بخشی حیاتی در مبلمان خانگی و اداری تبدیل شود. برای جستجو می توانید از اینترنت یا فروشگاه های u1605 محلّی بهره ببرید. مبلمان را امتحان کنید و مطمئن شوید که راحت هستند. سپس بنشینید و از آسایش مبلمان ارگونومیک لذّت ببرید.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج