پنج اشتباه وحشتناک در طراحی دکوراسیون


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


پنج اشتباه وحشتناک در طراحی دکوراسیون

    moblha

پنج اشتباه محض در طراحی دکوراسیون

چندین اشتباه رایج که می تواند دکور خانه شما را زشت نماید 

چگونه دکور خانه را تغییر بدهیم ؟

رنگ کردن کدام قسمت از دیوار های خانه می تواند در دکور بندی موثر باشد ؟

استفاده از چه لوازمی می تواند فضای خانه را زیبا کند ؟

و…

پنج اشتباه محض در طراحی دکوراسیون

پنج اشتباه محض در طراحی دکوراسیون

درهم برهم بودن

برای هر چیزی باید جای مخصوصی وجود داشته باشد. به هم ریختگی حتی بهترین طراحی ها را دچار تزلزل کرده و به آنها چهره ای زشت می دهد. به هم ریختگی همچنینحس اضطراب و سنگین بودن فضا را به شما می دهد، پس سعی کنید از شر آن خلاص شوید. حداقل سالی یکبار نگاهی دوباره به دکور خود بیندازید و وسایلی که دیگر دوست ندارید را کنار بگذارید. به جای استفاده از تعداد زیادی وسایل کوچک، از یک وسیله بزرگتر بهره ببرید. بچه ها وسایل زیاد دارند، پس سعی کنید به آنها نظم بدهید.

 

بی رنگ بودن

در رنگ بسیاری از خانه ها از بژ، کرم و سفید استفاده شده است. دیوارهایتان را به رنگ های دیگر دربیاورید. اگر از بی تناسب بودن رنگ جدید می ترسید، از رنگ بژ تیره استفاده کنید. یادتان باشد که سقف را نیز حتماً رنگ کنید.

 

پوشش پلاستیکی محافظ

اغلب وسایل و مبلمان در حین فروش دارای روکش پلاستیکی محافظ هستند تا در هنگام حمل و نقل کثیف نشده و آسیب نبینند. به محض ورود وسایل به خانه هر گونه پوشش پلاستیکی روی صندلی ها، چراغ ها، کاناپه و هر چیز دیگر را بردارید. اگر کودکی در خانه دارید که می ترسید مبلمان را کثیف کند، از روکش هایی به غیر از نایلون اولیه استفاده کنید، پوشش هایی که به راحتی بتوانید در حین استفاده کودک از مبلمان، آن را کشیده و پس از بازی او آن را بردارید. همچنین می توانید مبلمانتان را دوباره با پارچه ی ضد لک از جمله وینیل با نمای چرم بسازید.

 

گل و گیاه ارزان قیمت مصنوعی

 به ندرت پیش می آید که گیاهان مصنوعی خانه را تمیز کنید، به ویژه آن را که در بالای کابینت قرار گرفته است معمولا در هنگام آشپزی در خانه روغن سوخته و غبار مربوط به اشپزخانه بر روی مبلمان و لوازم نزدیک به آشپزخانه می نشیند که باید در هر دوره با دستمالی نسبتا لطیف ( به غیر از اسکاج ) تمیز گردد . گل های مصنوعی، پیچک های پلاستیکی و گل های خشک شده را دور بریزید. فضای بالای کابینت را خالی کنید و فقط از چند چراغ استفاده کنید. اگر مجبور به استفاده از گل مصنوعی هستید، پس پول بیشتری هزینه کنید و گیاهانی با کیفیت بالاتر تهیه کنید و یادتان نرود که لااقل هر ماه یکبار آنها را گردگیری کنید ( البته وسواس زیاد نیز به خرج ندهید )

. استفاده از آیتم های عام برای پر کردن فضا

دکور خانه شما باید نمایانگر سلیقه و مدل زندگی شما باشد، نه یک غرفه نمایش برای محصولات محبوب یا وسایل موجود در ویترین مغازه سر خیابان! خانه تان را با گنجینه های خود تزیین کنید، نه وسایلی که به اصرار گشته اید و خریده اید و همه در رنگ و اندازه هماهنگ هستند. وسایلی را که در سفرهای خود، از سمساری ها، آنتیک فروشی ها و جاهای دیگر خریداری کرده اید، به کار ببرید؛ وسایلی که به طور انبوه و یا مارک دار تولید نشده اند و احتمالاً هیچ کس جز شما از جمله همسایه تان در خانه اش ندارد.

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج