روش تشخيص چرم طبيعي از چرم مصنوعي


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


روش تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی

روش تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی

روش تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی


روش تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی

اگر برای خرید کالایی چرمی به مغازه ای مراجعه کنید ، عموما این گفته را از فروشنده خواهید شنید : تمام ( و یا دست کم همان جنسی که شما قصد خرید آن را دارید ) اجناس فروشگاه ما از چرم اصل و طبیعی ساخته شده اند.
آیا روشی برای شناختن چرم طبیعی از چرم های مصنوعی وجو دارد . در زیر به معرفی چند روش ساده و نسبتا دقیق خواهیم پرداخت.
بوی چرم : چرم های طبیعی دارای بوی خاصی هستند و به سهولت از بوی چرم های مصنوعی شناخته میشوند .
پشت چرم : اگر به پشت چرم نگاهی بیندازید خواهید دید که در چرمهای طبیعی بافتی ریش ریش و تقریبا محکم تمام سطح پشتی چرم را فرا گرفته در عوض چرم های مصنوعی عموما در سطح پشتی خود دارای لایه ای نخی برای استحکام بیشتر هستند . در صورت وجود چنین لایه ای بدون تردید جنس مورد نظر از جنس چرم مصنوعی است. برای دیدن سطح پشتی اجناس چرمی لبه های دوخته شده کالا را برگردانید .
بافت چرم : به بافت چرم با دقت نگاه کنبد . اگر بافت چرم دارای الگوی قابل شناسایی ( تکراری ) باشد بدون شک کالای مورد نظر شما از چرم مصنوعی ساخته شده است .
لمس کردن چرم : چرم طبیعی لطیف و انعطاف پذیر است .
شناسنامه : کالاهایی که از چرم طبیعی ( مخصوصا گرانبها ) ساخته میشوند معمولا دارای شناسنامه هستند و مشخصات چرم در آنها ذکر شده است .
قیمت کالای چرمی : چرم طبیعی بسیار گرانتر از چرم مصنوعی است . در واقع عامل اصلی اهمیت تشخیص چرم مصنوعی و چرم طبیعی همین موضوع است . بنابراین به کالایی که گفته می شود از چرم طبیعی ساخته شده است و دارای قیمت پایینی است اعتماد نکنید و در مواقعی که دارای قیمت بالایی است از روشها بالا استفاده کنید .

 
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستمفرم سفارش و خرید ثبت فیش پرداختی تماس با ما درباره ما افتخارات هنری ما پشتیبانی آنلاین راهنمای خرید مبل و مبلمان و تختخواب سلطنتی و استیل مبل تختخوابشو مبل اداری مبل راحتی مبل ال تخت خواب سرویس خواب بچه سرویس خواب سرویس ناهار خوری لیست پیشنهاد ویژه جلو مبلی صندلی شرایط بازگشت تشکرات مشتریان باشگاه وفادارن مبل ها اخبار ثبت شکایات راهنما مشتریان خارجی نکته خرید قوانین حمل ونقل قوانین خرید کد تخفیف شرایط پرداخت در محل

© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد