تاسيس موزه مبل ايران


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


تاسيس موزه مبل ايران

تاسيس موزه مبل ايران

تاسيس موزه مبل ايران

 

انجمن صنفي مبل استان تهران به منظور حفظ ارزشهاي علمي و باستاني صنعت مبلمان و دکوراسيون به عنوان يکي از قديمي ترين صنايع کشور ايران، اقدام به ايجاد فضا و گردآوري تاريخچه اين صنعت در فضايي به نام موزه مبل نموده است.

 

هدف از ايجاد اين موزه ايجاد فضايي ثابت براي گردآوري اشياء و مبلمان قديمي و نيز جديد جهت انجام تحقيقات و پژوهشهاي علمي در خصوص تاريخچه مبلمان در ايران و ساير کشورهاي جهان مي باشد.

عرضه موارد فوق به تمامي مردم اعم از بهره برداران، علاقمندان, دانشجويان, اساتيد, پژوهشگران و بطور کلي دست اندرکاران اين صنعت و رشته هاي مرتبط، در راستاي ارتقاء کمي و کيفي توليدات داخلي و ايجاد و تقويت جايگاه صادرات مبل ايراني مي باشد.

در حال حاضر مجوز ايجاد موزه توسط سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي صادر گرديده و هيأت امناي موزه تعيين گرديده اند.

ساختمان موزه در محل بازار مبل شماره 2 در مراحل نهايي احداث و تکميل مي باشد و به طور همزمان با بهره گيري از نظرات تخصصي مشاورين, برنامه ريزي براي جمع آوري آثار مورد نياز آغاز و با همکاري مراجع قانوني ذيربط اقدامات اوليه انجام شده و مراحل تکميل موزه در دست اقدام است .
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم 
توضیحات

ارسال سراسر کشور

Copyright (C) 2012-2018 moblha.com All rights reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مبل ها ممنوع می باشد
توجه : حق تولید و توزیع و انتشار بسیاری از اثار ما همانند تختخواب های سه طبقه پابلند و پاکوتاه و دیگر اثار مندرج برای این شرکت بنام سید علی حسینی ثبت و محفوظ میباشد
و با توجه به سند رسمی در ثبت اختراعات و املاک کشور در جهت حقوق مالکیت معنوی و هرگونه نشر و تولید و تبلیغ توسط اشخاص سودجو پیگرد قانونی دارد