تاسيس موزه مبل ايران


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


تاسیس موزه مبل ایران

تاسیس موزه مبل ایران

تاسیس موزه مبل ایران

 

انجمن صنفی مبل استان تهران به منظور حفظ ارزشهای علمی و باستانی صنعت مبلمان و دکوراسیون به عنوان یکی از قدیمی ترین صنایع کشور ایران، اقدام به ایجاد فضا و گردآوری تاریخچه این صنعت در فضایی به نام موزه مبل نموده است.

 

هدف از ایجاد این موزه ایجاد فضایی ثابت برای گردآوری اشیاء و مبلمان قدیمی و نیز جدید جهت انجام تحقیقات و پژوهشهای علمی در خصوص تاریخچه مبلمان در ایران و سایر کشورهای جهان می باشد.

عرضه موارد فوق به تمامی مردم اعم از بهره برداران، علاقمندان, دانشجویان, اساتید, پژوهشگران و بطور کلی دست اندرکاران این صنعت و رشته های مرتبط، در راستای ارتقاء کمی و کیفی تولیدات داخلی و ایجاد و تقویت جایگاه صادرات مبل ایرانی می باشد.

در حال حاضر مجوز ایجاد موزه توسط سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صادر گردیده و هیأت امنای موزه تعیین گردیده اند.

ساختمان موزه در محل بازار مبل شماره ۲ در مراحل نهایی احداث و تکمیل می باشد و به طور همزمان با بهره گیری از نظرات تخصصی مشاورین, برنامه ریزی برای جمع آوری آثار مورد نیاز آغاز و با همکاری مراجع قانونی ذیربط اقدامات اولیه انجام شده و مراحل تکمیل موزه در دست اقدام است .
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستمفرم سفارش و خرید ثبت فیش پرداختی تماس با ما درباره ما افتخارات هنری ما پشتیبانی آنلاین راهنمای خرید مبل و مبلمان و تختخواب سلطنتی و استیل مبل تختخوابشو مبل اداری مبل راحتی مبل ال تخت خواب سرویس خواب بچه سرویس خواب سرویس ناهار خوری لیست پیشنهاد ویژه جلو مبلی صندلی شرایط بازگشت تشکرات مشتریان باشگاه وفادارن مبل ها اخبار ثبت شکایات راهنما مشتریان خارجی نکته خرید قوانین حمل ونقل قوانین خرید کد تخفیف شرایط پرداخت در محل

© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد