ایده مبلمان - چیدمان و انتخاب دکور مناسب و مبل


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


ایده مبلمان – چیدمان و انتخاب دکور مناسب و مبل

    moblha

ایده مبلمان 

ایده مبلمان

ایده مبلمان

مبلمان اداری

اتاق نشیمن مسی عادّی و معمولی

برای اینکه اتاق نشیمن راحت یا معمولی باشد نیازی نیست شبیه یک کابوس بسیار شلوغ باشد، مبلمان اتاق نشیمن معاصر، راحتی را در نوعی شیک و امروزی به ارمغان می آورد. از یک کاناپه نرم و برّاق مستطیل شکل استفاده کنید که در کناره ها زاویه دار و دارای برآمدگی باشد تا برای استراحت دسته ها مورد استفاده قرار گیرد. محل نشستن کاناپه را با کوسن هایی از جنس جیر پر کرده و پایه، دسته ها، کناره ها و پشت کاناپه را با جیر مسی رنگ بپوشانید. این کاناپه را با یک میز قهو ه خوری که سطح الماسی شکل از چهار مثلث تشکیل شده است سِت کنید، دو مثلث روبروی هم دارای قاب فلزی مسی رنگ و شیشه هستند و دو مثلث دیگر از تکه سنگ های کرم رنگ تشکیل شده اند. این سنگ ها همچنین تشکیل دهنده پایه های ضخیم و مثلثی شکل میز قهوه خوری هستند، فضای زیر مثلث های شیشه ای نیز خالی باقی می ماند.

 

اتاق غذاخوری چوبی

برای داشتن اتاق غذاخوری معاصر تکه های سیاه رنگ و عسلی رنگ چوب بلوط را با هم ترکیب کرده و از یک میز مربع شکل با پایه های قطور و مربع شکل استفاده کنید. روی میز از قاب راه راه نازکی که خطوط خارجی آن بلوط عسلی، خطوط میانی چوب سیاه و خطوط داخلی بلوط عسلی باشد، استفاده کنید. در داخل این قاب شیشه رومیزی ضخیمی قرار دهید، همراه این میز از صندلی های مربع بلوط عسلی که بالا و پشتی آنها سیاه رنگ است استفاده کنید. پایه ها و پشت صندلی را بلوط عسلی رنگ کنید. یک کابینت کوتاه مربع شکل با پایه های سیاه و تزئینات سیاه در اتاق غذاخوری قرار دهید.

اتاق خواب ساده

برای داشتن مبلمان اتاق خواب معاصر که شیک باشند و به راحتی تمیز شوند به رنگ های شاداب و خطوط ساده فکر کنید. تشک خود را روی تختخواب مسطح خاکی رنگ قرار دهید. در طرفین تخت دراور های ساده دوکشویی و آباژور قرار دهید و یک دراور ۶ کشویی نیز در مقابل تخت روبروی دیوار قرار دهید. روی هر کشو نیز دستگیره های کوچک الماس شکل نصب کنید. از پارچه های سبز و خاکستری برای تکمیل u1575 اتاق خواب معاصر استفاده کنید. روی تخت را با ملحفه های خاکستری رنگ بپوشانید و از روتختی سبز چمنی نیز استفاده کنید. برای تناسب بیشتر از بالش ها و پرده هماهنگ استفاده کنید.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد

تسویه کامل مبلغ کالا در زمان ثبت سفارش آنلاین مبل و تختخواب یعنی هزینه حمل رایگان در تهران

مشتریان تهرانی که در لحظه ثبت سفارش با اعتماد کامل به ما تسویه کامل میکنند هدیه مبل ها به اعتماد شما کسر سود و پرداخت هزینه حمل در تهران و کرج