ایده مبلمان - چیدمان و انتخاب دکور مناسب و مبل


فروش ویژه مبل ها
مبلمان منزل


ایده مبلمان – چیدمان و انتخاب دکور مناسب و مبل

ایده مبلمان 

ایده مبلمان

ایده مبلمان

مبلمان اداری

اتاق نشیمن مسی عادّی و معمولی

برای اینکه اتاق نشیمن راحت یا معمولی باشد نیازی نیست شبیه یک کابوس بسیار شلوغ باشد، مبلمان اتاق نشیمن معاصر، راحتی را در نوعی شیک و امروزی به ارمغان می آورد. از یک کاناپه نرم و برّاق مستطیل شکل استفاده کنید که در کناره ها زاویه دار و دارای برآمدگی باشد تا برای استراحت دسته ها مورد استفاده قرار گیرد. محل نشستن کاناپه را با کوسن هایی از جنس جیر پر کرده و پایه، دسته ها، کناره ها و پشت کاناپه را با جیر مسی رنگ بپوشانید. این کاناپه را با یک میز قهو ه خوری که سطح الماسی شکل از چهار مثلث تشکیل شده است سِت کنید، دو مثلث روبروی هم دارای قاب فلزی مسی رنگ و شیشه هستند و دو مثلث دیگر از تکه سنگ های کرم رنگ تشکیل شده اند. این سنگ ها همچنین تشکیل دهنده پایه های ضخیم و مثلثی شکل میز قهوه خوری هستند، فضای زیر مثلث های شیشه ای نیز خالی باقی می ماند.

 

اتاق غذاخوری چوبی

برای داشتن اتاق غذاخوری معاصر تکه های سیاه رنگ و عسلی رنگ چوب بلوط را با هم ترکیب کرده و از یک میز مربع شکل با پایه های قطور و مربع شکل استفاده کنید. روی میز از قاب راه راه نازکی که خطوط خارجی آن بلوط عسلی، خطوط میانی چوب سیاه و خطوط داخلی بلوط عسلی باشد، استفاده کنید. در داخل این قاب شیشه رومیزی ضخیمی قرار دهید، همراه این میز از صندلی های مربع بلوط عسلی که بالا و پشتی آنها سیاه رنگ است استفاده کنید. پایه ها و پشت صندلی را بلوط عسلی رنگ کنید. یک کابینت کوتاه مربع شکل با پایه های سیاه و تزئینات سیاه در اتاق غذاخوری قرار دهید.

اتاق خواب ساده

برای داشتن مبلمان اتاق خواب معاصر که شیک باشند و به راحتی تمیز شوند به رنگ های شاداب و خطوط ساده فکر کنید. تشک خود را روی تختخواب مسطح خاکی رنگ قرار دهید. در طرفین تخت دراور های ساده دوکشویی و آباژور قرار دهید و یک دراور ۶ کشویی نیز در مقابل تخت روبروی دیوار قرار دهید. روی هر کشو نیز دستگیره های کوچک الماس شکل نصب کنید. از پارچه های سبز و خاکستری برای تکمیل u1575 اتاق خواب معاصر استفاده کنید. روی تخت را با ملحفه های خاکستری رنگ بپوشانید و از روتختی سبز چمنی نیز استفاده کنید. برای تناسب بیشتر از بالش ها و پرده هماهنگ استفاده کنید.
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستمفرم سفارش و خرید ثبت فیش پرداختی تماس با ما درباره ما افتخارات هنری ما پشتیبانی آنلاین راهنمای خرید مبل و مبلمان و تختخواب سلطنتی و استیل مبل تختخوابشو مبل اداری مبل راحتی مبل ال تخت خواب سرویس خواب بچه سرویس خواب سرویس ناهار خوری لیست پیشنهاد ویژه جلو مبلی صندلی شرایط بازگشت تشکرات مشتریان باشگاه وفادارن مبل ها اخبار ثبت شکایات راهنما مشتریان خارجی نکته خرید قوانین حمل ونقل قوانین خرید کد تخفیف شرایط پرداخت در محل

© 2018 moblha All Rights Reserved

کلیه محصولات مبل ها با امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

هرگونه کپی برداری از محصولات ما و یا از مطالب سایت و اقدام به تبلیغ به هر عنوان ممنوع و پیگرد قانونی دارد

مبل ها تولید کننده و توزیع کننده مستقیم محصولات سراسر کشور

مبل ها از سال 90 فاقد نمایندگی می باشد و هرگونه تبلیغ بدون کسب تکلیف غیر مجاز می باشد

تخت خواب های تولیدی مبل ها جزو اثار صنایع فلزی مبل ها بوده و هرگونه تبلیغ و انتشار خارج از سایت مبل ها مجاز نمی باشد

فقط محصولات خریداری شده مستقیم از سایت مبل ها مشمول پشتیبانی و گارانتی مبل ها می باشد